10 / 3 917

Nový Nissan Qashqai: výjimečný design, výkon, skvělé technologie a luxusní vylepšení

30.6.2017 |  Štítky: Nissan | SUVVylepšení se týkají čtyř oblastí, a sice moderního designu exteriéru, vyšší kvality interiéru, vylepšených jízdních vlastností a přidání nových technologií Inteligentní mobility Nissan. Vůz tak zákazníkům nabízí větší pohodlí, jistotu a spolehlivost.
 
Účelem široké řady změn, která pramení z názorů a zpětné vazby zákazníků, je ještě více upevnit nezpochybnitelnou vedoucí pozici, kterou model Qashqai v tomto segmentu má. Změnila se i struktura úrovní výbavy. Novinkou je úroveň Tekna+, která v segmentu crossoverů třídy C-SUV znamená nově nastavenou laťku.
 
Při svém prvním uvedení na trh v roce 2007 byl Nissan Qashqai opravdovým průkopníkem a od té doby si stále zachovává výborné jízdní vlastnosti. Díky mnoha vylepšením pod slupkou karoserie se výjimečná ovladatelnost nového Nissanu Qashqai posouvá na ještě vytříbenější úroveň.
 
Výbava vozu je doplněna o inovativní technologie, zatímco původní technologie byly vylepšeny o nové bezpečnostní prvky. Protože někteří zákazníci při řízení touží po vyšší úrovni flexibility a větší svobodě, přibude do výbavy nového Nissanu Qashqai technologie autonomní jízdy ProPILOT.
 
Philippe Saillard, generální ředitel společnosti Nissan Europe pro prodej a marketing, to komentuje takto: „Nissan Qashqai druhé generace od svého uvedení na trh v roce 2014 vynikajícím způsobem reprezentuje nejen naši inovativní řadu crossoverů, ale i celou značku Nissan. Jeho fenomenální prodeje nás drží na pozici špičky v daném segmentu. Nyní, když jsme vylepšili luxusní design vozu, kvalitu, technologie i dynamiku jízdy, jsme si jisti, že špičkou zůstaneme i nadále.“
 
Na vylepšeních modelu Qashqai pracovaly konstruktérské týmy, které má společnost Nissan ve Spojeném království, Španělsku i Německu. Vůz se i nadále vyrábí v britském Sunderlandu. Zdejší závod patří k nejefektivnějším výrobním zařízením, která jsou v automobilovém průmyslu v Evropě k dispozici.
 
Nový Nissan Qashqai, který byl představen již dříve v tomto roce na ženevském autosalónu, se v celé Evropě začne prodávat od července 2017.

 

 

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků