10 / 3 810

Nový nejlepší přítel rodin - inovativní Opel Combo Life

12.6.2018 |  Štítky: Opel | MPV | užitkové vozy

Combo páté generace využívá zcela novou architekturu. Je to neobyčejně prostorný a zároveň velmi praktický a všestranný model, a to především posuvným bočním dveřím v jednom či obou bocích. Na výběr je krátká (4,40 m) i dlouhá (4,75 m) verze s pěti, nebo sedmi sedadly. Nový Opel Combo Life tak umožňuje pohodlné převážet rodinný nebo sportovní tým, a to s veškerou výzbrojí. Velkou výhodou je, že ve druhé řadě sedadel lze umístit vedle sebe tři samostatné dětské sedačky, uchycené systémem Isofix. Výhled na oblohu garantuje na přání dodávané panoramatické střešní okno. Prostorná a variabilní kabina perfektně poslouží např. i při přepravě nábytku atp. 

Nový Opel Combo Life posouvá laťku svého segmentu i v oblasti bezpečnosti a komfortu. Je totiž vybavený asistenčními systémy používanými v nejmodernějších osobních kompaktech nebo v modelech SUV. K nim patří např. systém monitorování únavy řidiče, couvací kamera se širokoúhlým záběrem 180°, head-up displej, systém optimalizace trakce IntelliGrip či komfortní prvky jako vyhřívání sedadel a volantu. Jednou z novinek v seznamu asistenčních systémů značky Opel je ochrana boků karoserie Flank Guard. Tento asistenční systém pomáhá chránit boky vozidla při manévrování v malých rychlostech v omezených prostorách. A nový Opel Combo Life je díky svým vyváženým proporcím a robustnímu stylingu i opticky velmi atraktívním automobilem. 

Combo Life nabízí i moderní systémy infotainmentu Opel, kompatibilní s Apple CarPlay i Android Auto, které mohou být vybaveny dotykovým displejem formátu až 20,3 cm (8 palců). Pohodlí posádky dále zvyšují USB porty pro nabíjení mobilních telefonů a dalších zařízení vpředu a ve druhé řadě sedadel. Zásuvka 230 V přední části kabiny u podlahy umožňuje připojení laptopu. Kromě toho lze kompatibilní smartfony nabíjet i bezdrátově pomocí indukční plošky umístěné pod ovládacími prvky klimatizace.

Ideální vůz pro rodinu: Prostor, komfort, variabilita
Kromě široké škály high-tech prvků nabízí nejnovější model Opel i mimořádnou flexibilitu. Zákazníci mohou volit ze dvou délek: 4,40 m, nebo o 35 cm delší prodlouženou verzi (4,75 m). Posuvné dveře v pravém boku jsou standardem, na přání mohou být posuvné dveře i v levém boku karoserie. Obě verze mají výšku 1,8 m a jsou k dispozici s pěti či sedmi sedadly. Opel Combo Life je ale nejenom prostorným a komfortním rodinným vanem. Stejně dobře dokáže posloužit i jako malá dodávka. Se sklopenými zadními sedadly vzroste objem zavazadlového prostoru standardní verze více než trojnásobně až na 2126 litrů . A prodloužená verze Combo Life poskytuje se sklopenými zadními sedadly maximální prostor pro náklad 2693 litrů.

Sympatický vzhled: Vyvážený, robustní a sebevědomý design 
Nový Combo Life má výrazný design i proporce. Oproti jiným vozům z tohoto segmentu má kratší přední převis karoserie a vyšší kapotu. Díky tomu působí vyváženěji, robustněji a sebevědoměji. Maska vozu jasně avizuje příslušnost ke značce Opel např. dělenou chromovanou lištou, která „nese“ logo automobilky, i světlomety s denními LED světly ve tvaru křídla. Výrazné lemy blatníků propojené s prahy karoserie zvýrazňují robustnost modelu Opel Combo Life. Zadní část karoserie má funkční design se zřetelným vertikálním členěním okolo rozměrných dveří zavazadlového prostoru.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků