10 / 3 835

Nový model CUPRA Leon přichází na trh s elektrizujícími výkony

26.10.2020 |  Štítky: Cupra | elektrický pohon

Král Leonů je zde. Nový model CUPRA Leon přináší jako etalon ve svém segmentu mezi vysokovýkonné kompaktní vozy řadu nových atributů, technologií a vytříbený charakter.

První Leon s logem značky CUPRA je nejúžasnějším zástupcem této modelové řady, který se kdy vyráběl, a v mnoha ohledech stanovuje nová měřítka, a to jako pětidveřový hatchback i Sportstourer.

Díky svému progresivnímu designu, řadě vyspělých vysokovýkonných pohonů, nejvyšší úrovni konektivity a velkému počtu bezpečnostních systémů ztělesňuje hodnoty značky CUPRA a současně přináší odpovědi na výzvy moderní doby pro vysokovýkonná vozidla.

CUPRA bude vždy usilovat o nejvyšší úroveň dynamiky a sportovních výkonů. Nový model CUPRA Leon se v duchu této jedinečné značky vyznačuje mimořádnou atraktivitou, díky níž splní požadavky velmi náročných zákazníků. K výjimečné prestiži přispívá kromě souboru neuvěřitelných technologií značky CUPRA také nadšení a mimořádné úsilí všech členů týmu, který vyvíjel nový model CUPRA Leon.

Nový model CUPRA Leon byl navržen, vyvinut a je vyráběn v Martorellu. Na trh bude uveden v listopadu, a to výhradně s vysokovýkonným externě nabíjitelným hybridním pohonem (245 k). Ostatní verze budou následovat v roce 2021.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků