10 / 3 917

Nový Jaguar přijede v lednu 2018

2.10.2017 |  Štítky: Jaguar | SUV

Srdcem interiéru kladoucího důraz na členy vaší rodiny je prostor zaměřený na řidiče. Nový E‑PACE nabízí příjemný zážitek z jízdy a rovněž praktičnost díky prvotřídním úložným prostorům. Takto kompaktní SUV naleznete pouze v portfoliu vozů značky Jaguar.

KOMPAKTNÍ SUV SE SPORTOVNÍM DUCHEM
Druhý netrpělivě očekávaný sportovní crossover značky Jaguar bude uveden na trh už v lednu 2018. Zaregistrujte se do klubu E-PACE Circle a buďte mezi prvními, kteří si o novém kompaktním a zároveň praktickém sportovním vozu Jaguar nejen přečtou, ale také jej na vlastní oči uvidí a na vlastní kůži zažijí. Zaregistrujte se a buďte mezi prvními, kteří zjistí, proč E-PACE všechny naplňuje vzrušením.

MIMOŘÁDNĚ ATRAKTIVNÍ VZHLED
Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

PROSTOR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE
Interiér modelu E‑PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

ZÁŽITEK Z JÍZDY
Poznejte vzrušení z jízdy vozem E‑PACE. Zcela nezávislé zavěšení všech kol má vyspělou konstrukci víceprvkové zadní nápravy a nabízí výjimečnou vyváženost mezi agilitou a jízdním komfortem. Díky vyspělým jízdním technologiím, jako jsou aktivně řízený pohon všech kol a systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek), nabízí model E‑PACE agilní, kontrolovanou jízdu.

MÍSTO NA VŠECHNO
Interiér modelu E‑PACE nabízí prvotřídní úložné prostory. Hluboká středová konzola s odnímatelnými držáky na nápoje poskytuje flexibilní úložný prostor. Velká příruční schránka se skvěle hodí pro veškeré drobnosti, které je třeba mít po ruce. Obě hluboké schránky ve dveřích jsou tvarovány tak, aby pojaly celou řadu předmětů.

JAGUAR CARE
BALÍČEK, SE KTERÝM MŮŽETE VŠECHNY STAROSTI O SVŮJ JAGUAR PUSTIT Z HLAVY
Model E-PACE nabízíme s tříletou zárukou a standardním servisním programem na tři roky s omezením na 100 000 ujetých kilometrů. Tento program nazýváme Jaguar Care. Díky němu nabízí model E-PACE jedny z nejnižších celkových nákladů na vlastnictví ve své třídě.

 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků