10 / 3 774

Nový Ford Focus už čeká na své zákazníky

20.8.2018 |  Štítky: Ford

Jedna z nejočekávanějších automobilových novinek letošního roku, Ford Focus čtvrté generace, dorazila k autorizovaným prodejcům Fordu v České republice. V současné době je k dispozici již několik set vozů v různých specifikacích, ze kterých si vybere každý.

Tradičně skvělé jízdní vlastnosti nového Fordu Focus z něj činí ideální vůz pro vyznavače dynamické jízdy, díky prostornému interiéru i zavazadlovému prostoru je zase perfektním rodinným společníkem a vyspělé asistenční systémy spolu s vysokou úrovní pasivní bezpečnosti řadí Focus mezi vůbec nejbezpečnější auta na českém trhu. U autorizovaných prodejců jsou již první hatchbacky; verze kombi přijde v říjnu.

„V současné době máme v České republice na skladě více než tři sta vozů,“ říká marketingový ředitel českého Fordu Libor Beneš. „A každým dnem přijíždějí desítky dalších. Já i moji kolegové jsme přesvědčeni, že díky mnohem prostornějšímu interiéru i zavazadlovému prostoru  u verze kombi a také velmi příznivé základní ceně 369 990 Kč se z nového Focusu brzy stane náš nejprodávanější model.“
 
Nový Ford Focus ve čtvrté generaci nabízí výrazně zvětšený interiér i zavazadlový prostor, jenž je dokonce nejširší v segmentu, přičemž vnější rozměry narostly jen nepatrně. Nový Focus je tak vhodný nejen na dlouhé cesty, ale i do hustého městského provozu. V něm mu pomůže například vyspělý adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go, rozpoznávání cyklistů nebo samočinný parkovací systém, kde řidič (u vozů se samočinnou převodovkou) při parkovacím manévru nemusí ovládat ani volant, ani pedály. Z mnoha dalších asistenčních systémů jmenujme ještě alespoň asistent vyhýbacího manévru, který dnes z celé světové automobilové produkce nabízí pouze nový Focus.
 
„Také pro nový Ford Focus platí pětiletá záruka, je to auto bezpečné (5 hvězdiček v hodnocení NCAP), prostorné a dostupné (od 369 990 Kč nebo 3 500 Kč měsíčně*) a je radost ho řídit. I proto si myslím, že si ho čeští motoristé rychle zamilují,“ uzavírá ředitel marketingu českého Fordu, Libor Beneš.
 
*Platí pouze pro podnikatele do 30. 9. 2018 při využití značkového financování Ford Options s pevnou úrokovou sazbou 2,99 % pro model Ford Focus Trend 5dv. 1.0 EcoBoost 100k při zaváděcí ceně 369 990 Kč. Nabídka financování není závaznou nabídkou na uzavření smlouvy.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků