10 / 3 917

Nový Citroën C5 Aircross již k objednání

17.12.2018 |  Štítky: Citroën | SUV

Nová vlajková loď značky Citroën, SUV C5 Aircross, je od dnešního dne k dispozici na objednávku za cenu od 530 000Kč.

SUV C5 Aircross je typický svým osobitým vzhledem a velkými možnostmi personalizace. 

Jedinečná osobnost
Z kabiny okamžitě dýchne pocit bezpečí a prostornosti, k čemuž přispívá horizontální palubní deska, obepínající vysoko posazená sedadla, díky nimž má řidič dokonalý přehled o situaci před sebou, široká středová konzola, příjemné materiály a designové inspirace světem cestování a cestovních zavazadel.​

Nové SUV C5 Aircross nabízí stejně jako poslední modely Citroën širokou škálu možností personalizace, a to jak zvenku, tak vevnitř. Exteriér totiž umožňuje celkem 30 střídmých nebo odvážnějších kombinací. Personalizace pokračuje i v interiéru, kde je k dispozici 5 stylů interiéru, kombinující světlé i teplé barvy a materiály, výsledkem je reprezentativní elegantní trendy vzhled.

Nejpohodlnější a nejvíce přizpůsobitelné SUV svého segmentu
Nové SUV C5 Aircross využívající program Citroën Advanced Comfort® poskytuje vysoký komfort a velkorysou kabinu. Inovace vozu navazujícího na nejluxusnější modely Citroën spočívají v celkovém komfortu, a to díky: Odpružení s tlumiči s hydraulickými dorazy, sedadla Advanced Comfort. 

Pro ještě větší pohodu a posílení útulnosti i v nejstresovějších situacích je verze Hype Brown kromě možnosti elektrického nastavení sedadla řidiče v 8 směrech, které lze uložit do paměti, vybavena i vícebodovou masážní funkcí fungující za pomoci 8 vzduchových kapes rozmístěných v opěradlech předních sedadel. Řidič i spolujezdec mají nezávisle na sobě možnost zvolit si jeden z 5 různých programů kombinujících masáž beder, zad a ramen.

Moderní výbava pro větší komfort
Nové SUV C5 Aircross jde s dobou, je vybaveno dotykovým kapacitním displejem 8" u všech verzí a digitálním displejem TFT. K dispozici je široká škála technologií: 20 technologií podpůrných prvků řízení, včetně Pack Bezpečnost, Pack Drive Assist, aktivní systém sledování mrtvého úhlu, zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision, Vision 360, Grip Control s funkcí Hill Assist Descent.

Dále vůz nabízí 6 pokročilých technologií konektivity včetně Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box, Funkce Mirror Scree, Bezdrátové nabíjení telefonu, ConnectedCAM Citroën®

Vůz bude dováván v několika motorizacích. Účinné a výkonné benzínové motory PureTech a dieselové motory blue HDi spolu s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. 

Nové SUV C5 Aircross se vyrábí ve Francii v továrně Rennes – La Janais a získalo označení „Origine France Garantie“ (Vyrobeno ve Francii). Do prodejní sítě se dostane v lednu.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků