10 / 3 923

Nový Citroën Berlingo VAN

16.1.2019 |  Štítky: Citroën | užitkové vozy

Nový Citroën Berlingo Van hodlá pokračovat v úspěchu i s touto třetí generací, která právě přichází na trh.

Citroën, který jako první přišel s tvarem vozu se zabudovanou nákladovou buňkou, pokračuje dál a představuje vůz, který je modernější než kdy předtím. Berlingo Van má jedinečný tvar a robustní styl určený pro nejrůznější profese.

Nové Berlingo Van nabízí robustní ochranný vzhled. Má nový tvar s předsunutým čelním sklem a vyšší a kratší přední kapotou, zejména díky tomu, že vepředu byla použita platforma EMP2 dovolující kratší přední převis.

Nový Citroën Berlingo Van je „Inspired by Pro“, což z něj činí ideálního partnera profesionálních uživatelů, který využívá všechny své silné stránky a přináší řešení přizpůsobené každé profesi. Flexibility a modularity bylo dosaženo díky kabině Extenso®, do které se vejdou 3 osoby (1. řada), a variantě polokombi pro přepravu až 5 osob (1. a 2. řada).

Na tento segment nezvykle bohatá technologická výbava: 20 podpůrných prvků řízení usnadňujících život, jako je ukazatel přetížení či systém Surround Rear Vision, jež se neobjevují v žádném segmentu UV, barevný systém promítání informací na čelní sklo (Head-up Display), elektrická parkovací brzda, adaptivní tempomat s funkcí Stop, Active Safety Brake a 4 technologie využívající mobilní připojení včetně navigace Citroën Connect Nav, dále bezdrátové nabíjení telefonů.

Nejnovější generace motorů, které jsou výkonné a současně úsporné: dieselový motor 1.5 BlueHDi, benzínový motor 1.2 PureTech a nová automatická osmistupňová převodovka EAT8.  

2 konfigurace kabiny:
Kabina Extenso® je třímístná a je určena pro profesionální uživatele pracující v týmu a varianta polokombi Nového Berlinga Van je určena pro podnikatele, kteří potřebují přepravovat 1 až 5 osob a velké objemy.

Disponuje až s dvaceti podpůrnými prvky řízení a manévrovatelnosti, např.: ukazatel přetížení, elektrická parkovací brzda, systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí a mnoho dalších.

Nové Berlingo Van může být vybaven benzínovými motory 1.2 PureTech nebo dieselovými motory 1.5 BlueHDi

Nové Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, je určeno pro nejrůznější profesionální použití, každému poskytuje vhodné řešení, snadný ​​přístup na palubu a do nákladového prostoru.

Připomínáme, že nový Citroën Berlingo Van získal 19. září 2018 na Mezinárodním veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru prestižní ocenění „International Van of the Year 2019“.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků