10 / 3 916

Nové SUV DS 7 CROSSBACK

2.11.2018 |  Štítky: DS | autonomní řízení | hybridní pohon | SUV

Charismatický, propracovaný a smyslný model DS 7 CROSSBACK odhaluje své ladně kontrastní linie.

DS 7 CROSSBACK je nová vlajková loď společnosti DS Automobile nabízející výrazný charakter a jedinečnou osobnost. Technologické inovace a avantgardní technická koncepce mu zajišťují prozatím nedosaženou úroveň komfortu, funkčnosti a pohody. DS 7 CROSSBACK je v oblíbeném segmentu SUV střední třídy. 

Dva velké displeje - intuitivní rozhraní
Vůz nabízí dva 12palcové displeje, což je v tomto segmentu unikum. První HD displej je mezi SUV novinkou: usnadňuje navigaci, používá se jako multimediální rozhraní a ovládá se přes něj celá nabídka DS Connect i Mirror Screen. Druhý displej s možností osobního nastavení, slouží jako digitální sdružený přístroj. 

Pět inspirací pro interiér podle vlastního vkusu
Interiér modelu DS 7 CROSSBACK je moderní a elegantní a přímo z něj čiší know-how odborníků z týmů DS. Koncept interiéru je zcela věrný filozofii DS - tedy individualizaci a úpravám na míru, přičemž nabízí pět různých možností stylu.

Elegance ušlechtilých materiálů
Každý detail a každý materiál (pravé dřevo, Alcantara®, tlačená kůže, kůže Nappa) byl důkladně vybrán a zpracován. Tyto materiály se objevují na velkých výrazných plochách, od palubní desky přes středovou konzoli a sedadla, až po dveřní panely. Volant je stejně jako ve všech vozech DS potažený kůží.

Šest motorů s dynamickým charakterem
Vedle plug-in hybridu E-Tense nabídne vůz DS 7 CROSSBACK pět výkonných a účinných spalovacích motorů (Euro 6.2) a novou automatickou osmistupňovou převodovku poslední generace (EAT8). Tři benzinové motory a dva dieselové motory. 

DS CONNECTED PILOT: řídit, nebo se nechat vézt?
Systém DS Connected Pilot pomáhá řidiči a současně mu samozřejmě kdykoliv umožňuje plně převzít řízení vozu. Tento systém znamená další krok směrem k plně autonomnímu řízení. Tato inovace představuje komplex funkcí, které mají vliv na řízení, upravují rychlost podle vpředu jedoucího vozidla a drží vůz DS 7 CROSSBACK bezpečně v jízdním pruhu.. Systém DS Connected Pilot je použitelný do rychlosti 180 km/hod a dokáže místo řidiče ovlivňovat jak rychlost vozu, tak jeho směr.

DS PARK PILOT: jednoduché parkování
Díky této nové technologii dokáže automobil sám zaparkovat, ať už podélně, či kolmo k chodníku, přičemž řidič nemusí ovládat volant ani pedály. Systém DS Park Pilot sám najde vhodné místo k zaparkování, protože dokáže zohlednit vnější rozměry vozu DS 7 CROSSBACK. Stačí jen toto místo minout rychlostí do 30 km/hod a posléze řidič na dotykovém displeji označí, že chce zaparkovat a vybere, zda podélně či kolmo. Pak už stačí jediná věc: držet tlačítko Park.

DS SAFETY: neustálá ostražitost
Systém DS Safety integruje 6 hlavních funkcí, díky nimž je jízda výrazně bezpečnější: DS Night Vision, DS Driver Attention Monitoring, DS Active LED Vision, aktivní sledování mrtvých úhlů, automatické nouzové brzdění, systém čtení dopravních značek s uvedením rychlosti.

Řídit vůz DS 7 CROSSBACK – nebo nechat se vézt autem DS 7 CROSSBACK – znamená trvalý klid, ty nejlepší technologie a bezpečnost v každém okamžiku.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků