10 / 3 590

Nové MINI 3dveřové, nové MINI 5dveřové, nové MINI Cabrio

10.1.2018 |  Štítky: Mini


MINI Connected: Nabídka digitálních služeb, které jsou v této třídě unikátní.
S novými funkcemi MINI Connected nabízí MINI rozmanitou paletu digitálních služeb na prémiové úrovni, které jsou ve třídě malých vozů jedinečné. Nové funkce zahrnují dopravní informace Real Time Traffic Information nebo automatické aktualizace navigačních map prostřednictvím připojení mobilního telefonu, osobní asistent Concierge Service a internetový portál MINI Online, který do vozidla přináší například zpravodajský servis či informace o počasí nebo cenách paliva. Na přání je k dispozici i příprava pro Apple CarPlay.
Nové služby jsou nabízeny ve trojici balíčků. Paket Connected Media obsahuje digitální služby infotainmentu, které mohou být využívány ve spojení s rádiem MINI Visual Boost, zatímco Connected Navigation změní navigační systém MINI v inteligentně propojené informační centrum. Paket Connected Navigation Plus zahrnuje funkce MINI Connected XL.
Osobní asistent mobility MINI Connected nyní řidičům nového 3dveřového MINI, nového 5dveřového MINI a nového MINI Cabrio umožní automaticky propojit automobil a plánování mobility do jejich každodenního digitálního světa. Aplikace MINI Connected pak nabízí konektivitu s digitálními kontaktními body, jako je chytrý telefon nebo chytré hodinky. Například je možné, aby MINI Connected využívalo záznamů v kalendáři a údajů o kontaktech v chytrém telefonu pro plánování trasy a určení ideálního času odjezdu s ohledem na aktuální data o provozu. Funkce Send to Car umožňuje odeslat naplánované trasy do navigačního systému MINI, zatímco Remote Services dovolují řidiči nejen zobrazit umístění vozidla, stav paliva a další detaily o stavu vozidla přímo v jeho digitálním zařízení, ale také aktivovat světelnou houkačku, ventilaci nebo zámky dveří.
Inteligentní připojení MINI probíhá prostřednictvím SIM karty integrované ve vozidle; ta nyní využívá rychlého připojení standardem LTE. Umožňuje také využití služeb MINI Teleservices a Intelligent Emergency Call s automatickou detekcí lokace vozidla a vážnosti nehody.
Mezi služby, které jsou nyní dostupné pro nové 3dveřové MINI, nové 5dveřové MINI a nové MINI Cabrio, poprvé patří i MINI Find Mate. Tato služba využívá „přívěsky“ s funkcí bezdrátového sledování, které mohou být připevněny k často používaným předmětům a cestovním potřebám, jako jsou tašky, kufry, klíčenky nebo batohy. Jejich umístění může být zobrazeno nejen na displeji ve voze, ale také v aplikaci MINI Connected na chytrém telefonu. MINI Find Mate tímto způsobem pomáhá zabránit zapomenutí nebo ztracení věcí.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků