10 / 3 810

Nové edice BMW řady 3 - ztělesnění sportovnosti a skutečného luxusu

11.5.2017 |  Štítky: BMW

Od července 2017 budou pro BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring připraveny tři nové ediční modely a další volitelná výbava, zvyšující úroveň individualizace.
Trojice edicí Sport Line Shadow, Luxury Line Purity a M Sport Shadow podtrhuje sportovnost, stejně jako moderní charakter těchto úspěšných modelů střední třídy. Ediční modely lze objednat jako nadstavbu aktuálně dostupných výbavových linií, a to v kombinaci se všemi dostupnými motory. Od července se do standardní výbavy BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring dostávají také LED světlomety a LED mlhová světla. Rozšířena bude také nabídka barev karoserie, kol z lehkých slitin, barev čalounění a možností pro obložení interiéru.

Již od své první generace, která měla premiéru před více než 40 roky, je BMW řady 3 pojaté jako sportovní sedan. A nyní, ve své šesté generaci, BMW řady 3 Sedan více než kdy před tím zaujme agilitou, přesností řízení a vynikajícím komfortem. BMW řady 3 Touring v daném segmentu k unikátní radosti z jízdy přidává více vnitřního prostoru a moderní dobou vyžadovanou variabilitu.

Edice Sport Line Shadow: charakteristický výraz radosti z jízdy.
Design a výbava nové edice Sport Line Shadow jasně zdůrazňují charakter zaměřený na radost z jízdy. Nezaměnitelný výraz vytvářejí například černé vnitřní plochy světlometů a zatmavená zadní světla. Také rámečky masky chladiče a mřížky ve spodním nasávacím otvoru v předním nárazníku jsou provedené v černé barvě. Povrchovou úpravu černého chromu mají koncovky výfuku. Exkluzivitu exteriéru speciální edici dodávají i 18palcová černá kola Jet Black s dvojitými paprsky.

Také vnitřní prostor je navržen tak, aby zdůraznil sportovní charakter. Palubní deska je vybavena novým výrazným kontrastním prošíváním, novinkou je též sportovní volant s novým koženým potahem zajišťujícím pevnější úchop. Sportovní sedadla jsou čalouněna kombinací látky a kůže. Dekorační obložení interiéru má novou variantu Dark Aluminium Carbon, doplněnou matně chromovanou akcentní lištou.

Edice Luxury Line Purity: zaměřeno na exkluzivní vzhled.
Volbou edice Luxury Line Purity pro BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring člověk vyjadřuje svou fascinaci prémiovou kvalitou, exkluzivní výbavou a individualitou. Nezaměnitelný vzhled této edice vytvářejí specifické díly exteriéru, provedené s povrchovou úpravou leštěného hliníku. S touto povrchovou úpravou jsou vyrobeny lišty kolem bočních oken, mřížky nasávacích otvorů a rámeček masky chladiče, lišta v zadním nárazníku a také koncovky výfuku. I 17palcová kola z lehké slitiny mají povrchovou úpravu leštěného hliníku. Jako volitelná výbava jsou k dispozici exkluzivně pro edici Luxury Line Purity navržená 19palcová kola.

Kožené čalounění luxusně zaměřené edice nově disponuje barvou Cognac. Dřevěné dekorační lišty interiéru, doplněné akcentními lištami z matného chromu, jsou v BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring použity vůbec poprvé. Edice Luxury Line Purity je vybavena také novým sportovním volantem a palubní deskou s kontrastním prošíváním.

Edice M Sport Shadow: dokonale připraveno pro maximální dynamiku.
Edice M Sport Shadow BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring je navržena pro vyjádření dynamiky a intenzivního zaměření na výkonnost. Nezaměnitelný výraz této edice vytváří použití černých vnitřních částí LED světlometů i zadních světel, černé masky chladiče, tmavě chromovaných koncovek výfuku, LED mlhových světel a černých vnitřních ploch na tři díly rozdělené spodní části předního nárazníku. Volitelně jsou k dispozici 19palcová M kola z lehké slitiny s dvoupaprskovým designem a v šedém barevném provedení Orbit Grey.

Uvnitř jsou použita sportovní sedadla čalouněná černou kůží s modrými kontrastními švy, dekorační obložení interiéru má provedení Dark Aluminium Carbon a je doplněné akcentními lištami v matném chromu. Přístroje disponují větší verzí displeje a přístrojová deska je doplněna o nezaměnitelné kontrastní prošívání. Mimořádně dynamická edice je vybavena také M sportovním podvozkem, M aerodynamickým paketem, 18palcovými M koly z lehkých slitin, M koženým volantem, černým čalouněním stropu, M nástupními prahy a voličem jízdních režimů se speciálním módem SPORT+. Další prvky odpovídají provedení M Sport.

LED světlomety a LED mlhová světla standardem, nové možnosti volitelné výbavy pro BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring.
Současně s uvedením tří nových edicí na trh dojde k rozšíření možností individualizace pro BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring. Součástí standardní výbavy nebudou pouze LED světlomety, ale také LED mlhová světla. Novou barvou karoserie v nabídce bude oranžová Sunset Orange. Modely Sport Line, Luxury Line a M Sport dostanou palubní desku s novým kontrastním prošíváním. Výbavu rozšíří rovněž kožené čalounění v barvě Cognac, nové obložení interiéru a v neposlední řadě také exkluzivní 17-, 18- a 19palcová kola z lehkých slitin, dostupná na přání.

Ve spojení s navigačním systémem Professional bude ovládací systém iDrive doplněn kontrolním displejem s dotykovou funkcí. Rádio Professional i volitelný navigační systém dostanou nové hlavní menu s horizontálním uspořádáním a aktivními dlaždicemi. Všechny verze BMW řady 3 Sedan a BMW řady 3 Touring lze nyní volitelně objednat s multifunkčními palubními ukazateli tvořenými barevným TFT displejem na místě klasických přístrojů s možností grafického odlišení různých jízdních režimů.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků