10 / 3 779

Nové BMW X5 s díly M Performance Parts.

26.10.2018 |  Štítky: BMW | sportovní vozy

Rozsáhlá nabídka dílů M Performance Parts pro nové BMW X5 obohatila nabídku BMW Originálního příslušenství. 

S širokou nabídkou dílů M Performance pro nové prémiové SAV (Sports Activity Vehicle) BMW oslovuje zejména ty zákazníky, kteří chtějí podtrhnout sportovní charakter vozu a tento aspekt dále zdůraznit.

Množství karbonových doplňků exteriéru dále zvýrazňuje vzhled vozu.
Exteriérové komponenty M Performance z uhlíkových kompozitů (karbonu) obzvláště efektivním způsobem vylepšují mimořádně výrazný vzhled BMW X5, který je zjevně inspirován motorsportem. Například obložení nasávacích otvorů standardního nárazníku a přední křidélka nejenže vizuálně vylepšují přední část vozu, ale také opticky zdůrazňují šířku SAV modelu. V zadní části platí to samé o zadních křidélkách a difuzoru. 

Poprvé se v nabídce dílů M Performance Parts od BMW objevují pneumatiky do každého terénu.
Pro zákazníky, kteří chtějí zvýraznit a využívat terénní vlastnosti svých BMW X5, se v nabídce pro čtvrtou generaci BMW X5 objevují 20'' M kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M s pneumatikami do každého terénu. Barevné logo BMW M je obzvláště působivé díky tomu, že kola z lehké slitiny jsou vyvedena ve sportovní matně černé barvě. Nová kombinace kol/pneumatik nabízí také velmi dobrý jízdní komfort a je homologována pro použití v zimě. 

Odlehčený design je charakteristickým rysem také M Performance sportovních brzd: například 4pístkové pevné třmeny na přední nápravě jsou vyrobeny z hliníku. Naproti tomu vrtané a odvětrávané brzdové kotouče M Performance, které mají větší průměr než standardní brzdové kotouče (19 palců), zaručují lepší odolnost proti přehřívání, a tím pádem mají vyšší brzdný účinek dokonce i v extrémních podmínkách. 

Karbonové prvky a závodní funkčnost také v interiéru.
Volant M Performance zaručuje, že řidič má nad dynamickými vlastnostmi automobilu SAV vždy kontrolu. A to zejména díky výrazným, alcantarou potaženým plochám na jeho uchopení a odkládacím ploškám pro palce se speciální podšívkou. Aby vše správně ladilo, jsou řadicí páčky na volantu M Performance vyrobeny z karbonu namísto standardního pochromovaného provedení. Mimořádný závodní vzhled podtrhuje též asymetrický tvar pedálů.

Analyzátor pro komplexní analýzu stylu jízdy.
Analyzátor jízdy M Performance je k dispozici pro ty, kdo chtějí dosáhnout závodní optimalizace nejen samotného BMW X5, ale také svých vlastních řidičských schopností. Analyzátor jízdy tvoří jednotka, která se připojí ke konektoru OBD a spojí se s aplikací v chytrém telefonu. Analyzátor jízdy pochází přímo z motorsportu, poskytuje řidiči veškeré důležité jízdní údaje a nabízí rozsáhlé a profesionální možnosti zaznamenání a analýzy. Umožňuje také nahrávat cesty prostřednictvím kamery chytrého telefonu.

V neposlední řadě sada diapozitivů M Performance pro BMW LED dveřní projektory umožňuje promítat na zem při nastupování do vozu a vystupování logo BMW M a další motivy týkající se M Performance.

Díly M Performance Parts, dostupné prostřednictvím BMW Originálního příslušenství, budou k dispozici od března 2019.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků