10 / 3 810

Nové BMW X2 M Mesh Edition

30.9.2020 |  Štítky: BMW

Nová edice M Mesh Edition dodává BMW X2 ještě výraznější a vizuálně přitažlivější vzhled.

Od svého uvedení na trh v roce 2018 spojuje extrovertní auru a sportovní vzhled s moderním životním stylem. Nyní toto Sports Activity Coupé (SAC) přichází s M mřížkovanou maskou chladiče, exkluzivními barevnými kombinacemi a společně s modernizovanou přídí je osvěžením v segmentu kompaktních prémiových vozů. BMW X2 tak svým působivým stylem opět plní roli sebevědomého městského rebela. BMW X2 M Mesh Edition používá unikátní kombinaci individuality, radosti z jízdy, lifestylového charakteru a praktičnosti k oslovení aktivních zákazníků, kteří jsou buď mladí věkem, nebo myslí. BMW X2 v nové individualistické edici vstoupí na trh v listopadu 2020. V Německu bude edice M Mesh Edition stát o přibližně 1500 eur více než Model M Sport X.

Specifické vlastnosti BMW X2 M Mesh Edition.

  • Výrazný vzhled zásluhou BMW M mřížkované masky chladiče v leskle černém provedení s výrazným trojrozměrným designem inspirovaným závodními vozy. Mnoho působivých prvků přídě, jako například obložení předního nárazníku či výrazné obložení na prazích a spodních částech dveří a lemy blatníků v kontrastní matné černo-hnědé barvě Frozen BlackBrown.
  • Standardní výbavou jsou polepy na kapotě motoru, na krajích předního nárazníku a na obou párech dveří. Mají nepřehlédnutelnou oranžovou barvu a dokonale doplňují nový metalický šedý lak Brooklyn Grey určený výhradně pro edici M Mesh Edition, případně černý metalický lak Sapphire Black. V případě volby jednoho z metalických laků bílá Alpine White, modrá Phytonic Blue nebo oranžová Sunset Orange mají polepy černou barvu. Na přání nemusejí být tyto polepy na vozidlo umístěny.
  • M aerodynamická kola s průměrem 19 nebo 20 palců se vsadkami barevně sladěnými s polepy.
  • Edice M Mesh Edition zaujme přední částí shodnou s ostatními modely BMW X2, a to včetně jejích hladkých ploch a LED světlometů s integrovanými světly do špatného počasí. Volitelně jsou k dispozici
  • Adaptivní LED světlomety se 4segmentovou matrixovou technologií pro dálková světla. Atraktivní volitelnou výbavou jsou též zatmavené světlomety BMW Individual Shadow Line. Novou funkcí je projekce loga X2 ze zpětného zrcátka na zem vedle dveří řidiče, která je součástí standardně dodávaného světelného paketu.
  • Výrazný vzhled nové edice vytváří také výbava BMW Individual High-gloss Shadow Line s rozšířeným obsahem, zahrnující leskle černý rámeček masky chladiče, leskle černý kroužek kolem znaku BMW na zádi a koncovky výfuku v provedení černého chromu.
  • Standardní výbavou interiéru jsou M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami s kombinovaným čalouněním hnědou kůží Mocha a Alcantarou v provedení Anthracite. Kontrastní oranžové prošívání na sedadlech, palubní desce a středové konzole nápaditě interiér oživuje. Oranžové prošívání je použité také na podlahových kobercích. Prahy zdobí nápisy „Edition“.
  • Hliníkové obložení interiéru Aluminium Hexagon, černé čalounění stropu BMW Individual, M ocelové pedály, M podložka pod levou nohu, M kožený volant a klíček od vozu s exkluzivní M trikolorou jsou dalšími prvky obsaženými ve standardní výbavě. Modely s manuální převodovkou mají řadicí páku ozdobenou logem M.
  • Součástí výbavy BMW X2 M Mesh Edition je BMW operační systém 6 s propracovaným systémem obsluhy s trojicí možností: ovladačem iDrive, dotykovým kontrolním displejem nebo – v případě, že je součástí výbavy navigační systém – také hlasem. Standardní výbavou je kromě jiného hands-free připojení s rozhraním Bluetooth a digitální rádio DAB. Součástí volitelné výbavy je BMW navigační systém s 8,8“ kontrolním displejem nebo BMW navigační systém Plus s displejem o úhlopříčce 10,25 palce a barevným Head-Up Displejem.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků