10 / 3 779

Nové BMW řady 8 Cabrio.

2.11.2018 |  Štítky: BMW | sportovní vozy

BMW pokračuje v nastolené ofenzivě v segmentu luxusních vozů.

Nové BMW řady 8 Cabrio mísí ultrasportovní jízdní vlastnosti s osobitou elegancí a extrémně exkluzivními jízdními zážitky v otevřeném čtyřmístném voze. V uzavřené poloze nově vyvinutá plátěná střecha vylepšuje sportovní vzhled nízkého dvoudveřového vozu. Pohonné jednotky a podvozek nového BMW řady 8 Cabrio byly laděny jak na závodním okruhu, tak i na běžných silnicích.

Design exteriéru: výrazné využití tvarů, osobité křivky.
Exteriéru nového BMW řady 8 Cabrio propůjčuje sportovní, avšak zároveň elegantní vzhled. Atletický charakter tohoto sportovního vozu zdůrazňují výrazně trojrozměrně navržené plochy. Obzvláště se staženou střechou vypadá karoserie dynamicky protažená, ovšem osobité křivky jsou viditelné i ve chvíli, kdy je střecha uzavřena.

Propnutá, plně elektricky ovládaná plátěná střecha.
Řidič a jeho spolucestující jsou uvnitř nového BMW řady 8 Cabrio chráněni před povětrnostními vlivy klasickou plátěnou střechou. Vícevrstvá plátěná střecha vyniká nízkou hmotností a špičkovou zvukovou izolací. Skládací konstrukce natáhne střechu tak, že silueta vozu připomíná kupé. Inovativní střecha navíc minimalizuje aerodynamický hluk. 

Sportovní automobil s výraznou aurou.
Vystupující přední nárazník s velkými nasávacími otvory je výrazným prvkem evokujícím mimořádné sportovní schopnosti. Tento dojem je ještě dominantnější v případě BMW M850i xDrive Cabrio, které je standardně vybaveno M sportovním paketem, jenž může mít BMW 840d xDrive Cabrio volitelně. Volitelné laserové světlomety BMW Laserlight s variabilním rozdělením světel a funkcí BMW Selective Beam generují světlený paprsek, který dosvítí na vzdálenost až 600 metrů.

Pečlivě optimalizovaná aerodynamika a hmotnost.
Aerodynamické vlastnosti nového BMW řady 8 Cabrio optimalizuje téměř kompletně zakrytý podvozek, aktivní ovládání nastavitelných lamel masky chladiče a větrné clony Air Curtain v předním nárazníku. Součinitel odporu vzduchu navíc snižují úzké držáky zpětných zrcátek, namontované přímo na boční lištu oken. 

Paket M Sport, karbonový paket a výbavová linie Chrome Line s úžasnými designovými prvky.
Kromě extrémně velkých nasávacích otvorů v předním nárazníku, nápadně tvarovaného zadního nárazníku a unikátních nástavců prahů se M sportovní paket, nabízený pro nové BMW 840d xDrive Cabrio, skládá také z řady dalších designových prvků podtrhujících dynamický charakter vozu.

Také nové BMW M850i xDrive Cabrio zdůrazňuje svoji individualitu množstvím specifických exteriérových designových prvků. Aerodynamicky optimalizované prvky karoserie, které jsou součástí M sportovního paketu, jsou kombinovány s nástavci předního i zadního nárazníku a exkluzivními prvky. 

Exkluzivní laky od BMW Individual.
Pro BMW řady 8 Cabrio bude standardně připravena jedna nemetalická barva a šest metalických laků karoserie. Pro BMW M850i xDrive Cabrio s M sportovním paketem budou exkluzivně v nabídce metalické laky černá Carbon Black a modrá Barcelona Blue. Exkluzivní možností individualizace ale budou speciální laky z nabídky BMW Individual, a to včetně matných provedení. 

Otevřený model se bude vyrábět společně s BMW řady 8 Coupé v závodě BMW v Dingolfingu. Prodej nového BMW řady 8 Cabrio začne po celém světě v březnu 2019. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků