10 / 3 916

Nové BMW řady 3 Sedan.

2.10.2018 |  Štítky: BMW | sportovní vozy

BMW řady 3 Sedan více než 40 let ztělesňuje koncept sportovní radosti z jízdy.

Nové BMW řady 3 Sedan poutá dynamickým designem, agilní ovladatelností, výjimečnou hospodárností, inovativními výbavovými prvky a charakteristickými rysy BMW. V některých oblastech přidává zcela nové vlastnosti a prvky. Když bylo BMW řady 3 v roce 1975 poprvé představeno, současně se zrodil nový druh automobilu – sportovní sedan, který podpořil vzestup řady 3, jež se stala nejúspěšnějším modelem značky BMW. Během šesti modelových řad se BMW řady 3 stalo nejprodávanějším prémiovým vozem na světě. Nejnovější vydání tohoto vozu je důkazem, že BMW staví na sportovní tradici řady 3, jejíž úspěšné působení v automobilových závodech jí přineslo velké množství slávy navíc. 

Světová premiéra nového BMW řady 3 Sedan se odehraje v říjnu letošního roku na pařížském autosalonu Mondial de l’Automobile. První veřejné představení nového BMW řady 3 Sedan proběhne 9. března 2019, kdy současně bude zahájen jeho celosvětový prodej. 

Design exteriéru: zřetelné a precizní vyjádření sportovních vlastností.
Design exteriéru nového BMW řady 3 Sedan využívá kombinaci precizně tvarovaných linií a nápadně tvarovaných ploch, vytvářejících moderní interpretaci sportovní estetiky. Jeho nový designový jazyk jasně a nezaměnitelně vyjadřuje dynamický charakter vozu. Nová řada 3 je o 85 milimetrů delší než předchozí generace, o 16 mm širší a pouze o 1 mm vyšší. Tyto rozměry propůjčují nejnovější generaci dynamicky protažené proporce a svalnatý vzhled. 

Interiér: elegantní vyjádření sportovního stylu.
Přístrojová deska působí moderně a vzdušně a její horizontální linky, vysoce kvalitní galvanizované obložení a kontury zasahující až do dveří rovněž dodávají interiéru dojem šířky a elegance. Sladěný design obložení dveří a přístrojové desky a vysoká středová konzola vytvářejí celkový působivý dojem z prostoru a sportovní auru. Obložení dveří vpředu a vzadu svým dynamickým tvarem a vnitřními klikami ve tvaru spony vytváří dojem pečlivé promyšlenosti. 

Výrazný vzhled už z výrobní linky: modely Avantgarde, Sport Line, Luxury Line a M Sport.
Výbavové linie, nabízené jako alternativy ke standardní výbavě nového BMW řady 3 Sedan, přinášejí široké možnosti individualizace vzhledu vozu. Model Avantgarde zahrnuje odkládací paket, automaticky se ztmavující vnitřní zpětné zrcátko, třízónovou automatickou klimatizaci a parkovací asistent PDC se senzory vpředu a vzadu. Pečlivě sladěný design a výbavové prvky exteriéru a interiéru umožňují modelům Sport Line, Luxury Line a M Sport ještě více zdůraznit dynamické jízdní vlastnosti nebo luxusní eleganci čtyřdveřového sedanu.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků