10 / 3 779

Nové BMW M2 Coupé Edition Black Shadow

7.3.2018 |  Štítky: BMW

BMW M2 v roce 2017 stalo nejúspěšnějším modelem BMW M GmbH - Obrovský zájem dal podnět k vývoji výročního modelu, který ještě výrazněji podtrhuje dynamické vlastnosti tohoto vysoce výkonného kompaktního sportovního vozu.

Závodní technologie a výrazný, na vysoké výkony orientovaný design jsou jedním z důvodů, proč BMW M2 (kombinovaná spotřeba paliva: 8,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 199 g/km) patří výjimečná pozice mezi prémiovými kompaktními vozy. Exkluzivní BMW M2 Coupé Edition Black Shadow zdůrazňuje výkony tohoto vysoce výkonného kompaktního sportovního vozu precizně sladěnými designovými prvky. Výroční model se začne prodávat od dubna 2018.

BMW M2 fascinuje precizní ovladatelností a působivým zátahem motoru. Kombinace řadového šestiválce o výkonu 272 kW/370 k, klasického pohonu zadních kol a podvozku, vyvinutého a naladěného na základech mnohaletých zkušeností ze světa motorsportu, vyvolala nadšení mezi fanoušky po celém světě. BMW M2 s volitelnou 7stupňovu dvouspojkovou převodovkou M DTC Drivelogic zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhé 4,3 s.

BMW M2 se během krátké doby stalo prodejním hitem a přilákalo mnoho nových cílových skupin. S více než 12 tisíci prodanými kusy po celém světě se BMW M2 v roce 2107 stalo nejúspěšnějším modelem BMW M.

BMW M2 Coupé Edition Black Shadow se vyznačuje vybranými designovými prvky, které ještě více zdůrazňují vzhled vrcholového sportovního vozu. Výroční model je k dispozici výhradně v černém metalickém laku Sapphire Black. Kromě toho vzhled kompaktního kupé podtrhují matně černá kovaná 19palcová kola z lehké slitiny Y-spoke a pneumatiky s kombinovaným rozměrem pro přední a zadní nápravu.

Tyto prvky výbavy doplňují karbonové kryty zpětných zrcátek, leskle černé provedení M masky chladiče a bočních ozdob na blatnících. Dalšími prvky inspirovanými světem závodních vozů BMW M2 Coupé Edition Black Shadow jsou zadní karbonový difuzor a černě chromované koncovky typických M dvojitých koncovek výfuků, které jsou na obou stranách zabudovány do zadního difuzoru.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků