10 / 3 835

Nová ŠKODA KODIAQ RS

25.9.2018 |  Štítky: Škoda | RS

Škoda KODIAQ RS je novým, sportovním a vysoce výkonným modelem značky, jehož světová premiéra proběhne na autosalonu v Paříži. 

ŠKODA KODIAQ RS má ve standardní výbavě sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami  potažené materiálem Alcantara, který je často používán v motorsportu. Opticky působivá je výrazná perforace černého potahu a červené kontrastní obšití v designu Diamond Cross. Boky sedadel jsou potažené kůží v barvě karbonu a stejně jako středová loketní opěrka a opěrky ve výplních dveří jsou obšité červeným stehem.  
 
Sportovní volant s červeným kontrastním obšitím a novým logem RS

Sportovní multifunkční volant nese logo RS a je obšitý červeným kontrastním stehem. Výplně dveří jsou potažené Alcantarou s černým křížovým prošíváním. Sportovní charakter vozu ŠKODA KODIAQ RS doplňuje palubní deska s karbonovým vzhledem, černý strop a kryty pedálů z ušlechtilé oceli.

Vysoce výkonné SUV navíc nabízí i všechny obvyklé přednosti modelové řady KODIAQ: dostatek místa pro pět nebo sedm osob, velkorysý zavazadlový prostor a celou řadu Simply Clever prvků typických pro modely značky ŠKODA. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků