10 / 3 916

Na český trh vstupuje zcela nový Hyundai KONA Hybrid


Nabídka značky Hyundai se na českém trhu rozrůstá o další atraktivní model v hybridní verzi.

Jedná se tak o rozšíření palety ekologicky šetrných vozů, které Hyundai v České republice nabízí. Hybridní verze modelu KONA se vyznačuje odvážným designem, hospodárným hybridním pohonem a rozsáhlou výbavou včetně řady technicky vyspělých prvků konektivity, aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů SmartSense™ i nejmodernějších informačních a zábavních funkcí. Zcela nový Hyundai KONA Hybrid je dostupný již od 559 990 Kč.

„Poptávka po ekologických vozech trvale roste a cílem Hyundai je uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. S novým modelem KONA Hybrid poskytneme ještě větší výběr ekologických modelů populární karoserie SUV,“ uvedl Jan Pohorský, specialista PR Hyundai Motor Czech s tím, že: „V oblasti elektrifikovaných pohonů máme opravdu širokou nabídku a budeme ji i nadále rozšiřovat.“

Zcela nový model KONA Hybrid startuje na 559 990 Kč. Je vybaven zážehovým čtyřválcem Kappa GDI 1,6 litru s přímým vstřikováním, který poskytuje nejvyšší výkon 77 kW (105 k) a maximální točivý moment 147 Nm. Elektromotor s permanentním magnetem dosahuje nejvyššího výkonu 32 kW (43,5 k). Řidiči si mohou užívat výjimečné úrovně jízdní dynamiky, ke které přispívají vynikající provozní vlastnosti a pohotové řazení 6stupňové dvouspojkové převodovky.

Součástí hybridního pohonu je sada lithium-polymerových akumulátorů s kapacitou 1,56 kWh, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při nabíjení i vybíjení. Vysokonapěťové akumulátory poskytují optimalizovaný výkon a umožňují rychlou rekuperaci kinetické energie. Zcela nový model KONA Hybrid nabízí celkový nejvyšší výkon hybridní soustavy 103,6 kW (141 k) a točivý moment až 265 Nm pro dynamické zážitky z jízdy.

Nový model KONA Hybrid je vybaven systémem Blue Link® pro síťové propojení vozidla. Telematický systém umožňuje řidičům na dálku zamykat a odemykat vozidlo prostřednictvím aplikace pro chytré telefony.

Velký displej nabízí také specifické informace o hybridním systému v názorných grafických zobrazeních. Nabídku v oblasti konektivity završuje na přání dodávaný průhledový displej, který promítá důležité provozní informace přímo do zorného pole řidiče. To umožňuje ještě rychlejší zpracování informací, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení.

Ke všem novým vozům Hyundai navíc zdarma poskytuje celou řadu benefitů. Jedná se např. o pětiletou komplexní záruku bez omezení počtu km, pětileté asistenční služby, sadu zimních kol, tankovací kartu, která majitele v České republice opravňuje k získání slevy 0,40 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km a mnoho dalších benefitů.

K dispozici je také několik způsobů financování s nulovým úrokem a zákazník tak nepřeplatí ani korunu navíc. Zároveň je možné před poslední splátkou vyměnit stávající vůz Hyundai za nový. Zákazník může využít také produkt Hyundai Finance Pětinky, který nabízí variabilitu splácení. Může si tak zvolit, zda bude hradit splátky v intervalu 6, 9 nebo 12 měsíců od uzavření smlouvy. V případě, že se zákazník nebude chtít potýkat se starostmi spojenými se servisem vozu či jeho následným prodejem, může využít zvýhodněný operativní leasing, který Hyundai nabídne jak pro soukromé osoby, tak podnikatele a firmy.

Modelová řada KONA byla pojmenována podle okresu KONA na ostrově Havaj a na trh byla uvedena v roce 2017 jako první kompaktní SUV značky Hyundai v Evropě. Loni představil korejský výrobce automobilů své první zcela elektricky poháněné SUV, KONA Electric. Od uvedení modelové řady KONA na trh v říjnu 2017 bylo v Evropě prodáno již téměř 120 000 těchto vozů. Během prvního roku prodeje oslovil model nové skupiny zákazníků a výrazně přispěl k dalšímu posílení postavení značky Hyundai ve velmi módním segmentu kompaktních SUV. Globální poptávka, zejména po oblíbené verzi KONA Electric s výkonným pohonem a dlouhým dojezdem, dokonce překonala původní plány společnosti Hyundai.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků