10 / 3 916

Mitsubishi Motors v Ženevě


Mitsubishi Motors Corporation v rámci 89. ročníku mezinárodního ženevského autosalonu představí své modely v duchu celosvětového sloganu „Drive your Ambition".

Součástí prezentace značky bude světová premiéra modelu MITSUBISHI ENGELBERG TOURER a kompaktního SUV ASX v modelovém provedení 2020. Evropským zájemcům se též poprvé představí nový pick-up L200.

Kromě toho uvede novou službu s označením DENDO DRIVE HOUSE (DDH), která je příspěvkem v boji s klimatickými změnami a rostoucí poptávkou po energiích.

Představovaný energetický ekosystém umožňuje majitelům automaticky vyrábět, ukládat a sdílet elektrickou energii mezi vozem a domácností. Paket s označením DENDO (v japonštině „elektrický“) představuje systém složený z fotovoltaických panelů, obousměrné nabíječky využívající technologii V2H (‚vehicle to home‘, tedy automobil-domácnost), akumulátoru pro ukládání energie a plug-in hybridního modelu Mitsubishi.

Nová L200 v duchu filozofie „Engineered Beyond Tough“, která postupně doprovází všechny generace pick-upů Mitsubishi, je další evolucí koncepce ‚Ultimate Sport Utility Truck‘ (vrcholný sportovně užitkový lehký nákladní automobil).
Klíčové vlastnosti: výrazný design, zahrnující novou generaci stylistického ztvárnění čelní partie DYNAMIC SHIELD; systém pohonu 4WD, přinášející vylepšené schopnosti na všech površích; a využití vyspělých technologií aktivní bezpečnosti. Proslulou odolnost a spolehlivost vozů L200 v pracovním nasazení doplňují vylepšení zaměřená na pohodlí a kvalitu jízdy, žádaná soukromými zákazníky.

Novou L200 pohání nově vyvinutý turbodiesel o objemu 2,2 l spřažený se šestistupňovou automatickou nebo manuální převodovkou ve prospěch suverénní a hladké akcelerace i tiššího chodu. K eliminaci emisí NOx motor používá systém selektivní katalytické redukce AdBlue® na bázi močoviny a splňuje emisní normu EURO 6d-TEMP. 

V rámci speciálně připravené expozice uvede systém „DENDO DRIVE HOUSE (DDH)“. Zákazníkům tak představí DDH ve srozumitelném formátu, jehož cílem je ukázat možnosti snížení nákladů na elektrickou energii i palivo, zajištění nouzového napájení a vybudování zdroje energie s vyšší mírou udržitelnosti.

V jiné technologické ukázce pak návštěvníkům představí, jak systém infotainmentu SDA (Smartphone-link Display Audio) dokáže zlepšit bezpečnost, údržbu a zábavní služby prostřednictvím chytrého telefonu a rozhraní dalších zařízení.

Prezentace modelů Mitsubishi na autosalonu v Ženevě:

  • Nové ASX
  • Nová L200
  • Outlander PHEV
  • Eclipse Cross
  • Outlander
  • Space Star
  • i-MiEV
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků