10 / 3 590

Mitsubishi Eclipse Cross jen za 499 650 Kč

29.5.2019 |  Štítky: Mitsubishi | skladové vozy | SUV

Mitsubishi od 1. června přichází na trh s novou základní cenu oblíbeného crossoveru Eclipse Cross.

V rámci kampaně zaměřené na Výprodej skladových zásob si tak zákazníci mohou tento model pořídit již od 499 650 Kč. Celkové zvýhodnění výbavy INFORM je tak 50 000 Kč a vztahuje se na omezený počet vozů.

„Vozy za tuto cenu jsou skladem v ČR, takže pro zákazníky ihned k dispozici. Odpadá tak dlouhé čekání, obvyklé u konkurence“, říká Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

„Poptávka po Eclipsu Cross je od uvedení velmi stabilní a věříme, že tímto krokem uspokojíme zákazníky, kteří mají zájem právě o nižší verze tohoto modelu. Stačí jen včas zajít k některému z autorizovaných dealerů Mitsubishi“, doplňuje Hejna.

Speciální nabídka na Eclipse Cross je podpořena mediální kampaní na internetu.

- Eclipse Cross získal designové ocenění Good Design Award 2018 v soutěži pořádané pod záštitou Japonského institutu na podporu designu.

- Eclipse Cross obdržel maximální 5* hodnocení v bezpečnostních testech EuroNCAP v kategorii Kompaktní terénní vozy, kde dosáhl 97% za ochranu dospělých pasažérů a 80% za ochranu chodců.

- Eclipse Cross byl zvolen autem roku v anketě RJC Car of the Year 2019, kterou pořádá sdružení předních japonských automobilových výzkumníků a novinářů (Automotive Researchers' & Journalists' Conference of Japan).

- Eclipse Cross získal maximální hodnocení v testech kolizní bezpečnosti japonské organizace JNCAP za období FY2018 a ohodnocení ASV++ za výsledky aktivní bezpečnosti.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků