10 / 3 580

M Performance Parts pro BMW X3 M a X4 M

3.6.2019 |  Štítky: BMW | skladové vozy | SUV

Sportovní komponenty dále posílí typický M design vysokovýkonných modelů.

Nedávno představené vysokovýkonné modely BMW X3 M a BMW X4 M stanovují v segmentu středně velkých vozů Sports Activity Vehicles a Sports Activity Coupé nová měřítka v oblastech sportovního stylu, agility a přesnosti řízení.

Nyní lze prostřednictvím exkluzivních dílů M Performance Parts posílit jejich individualitu a současně typický M design exteriéru a interiéru. Nové sportovní příslušenství je připraveno také pro výkonnější provedení BMW X3 M Competition a BMW X4 M Competition.

Doplňky exteriéru a aerodynamické komponenty vyrobené z kvalitních uhlíkových vláken.
Atraktivní doplňky M Performance Parts jsou navržené tak, aby posílily jejich sportovní výraz. Jednotlivé komponenty jsou vyrobené z kvalitních uhlíkových vláken a vyznačují se navržením přímo pro tyto SAC a SAV modely. Před tím, než jsou tyto díly lakovány průhledným lakem a leštěny do vysokého lesku, jsou uhlíková vlákna skládána a připravována ručně. Kromě toho, že tyto díly posilují typický M výraz, jsou navržené také s ohledem na funkčnost, konkrétně na minimalizovanou hmotnost a účinnou aerodynamiku. Mezi nově nabízenými komponenty je například karbonová maska chladiče, karbonové vzduchové průduchy na bocích za předními koly a karbonové vložky bočních prahů s nápisy M Performance. Pro BMW X3 M je připraven výrazný leskle černý střešní spoiler. Leskle černé mohou být také aerodynamické plošky pro zadní část BMW X4 M. Vhodným doplňkem pro exteriérové díly jsou polepy M Performance pro přední část, záď i boky. Jsou provedené v charakteristických barvách M a doplněné nápisy M Performance. Svým provedením jsou jednoznačným propojením se světem závodních vozů.

LED dveřní projektory s motivy M Performance.
BMW dveřní projektory zajistí sportovní uvítání okamžitě po otevření dveří. Součástí setu M Performance je trojice diapozitivů promítající BMW M logo nebo jinou grafiku na zem vedle vozidla. Jejich světlo nejenom zvyšuje komfort a bezpečnost při nastupování a vystupování, ale současně vytváří atmosféru exkluzivity a propracovanosti. Sportovní motivy jsou zřetelně vidět i za soumraku.

Výraznější sportovnost a karbonový styl v interiéru.
Také pro interiéry BMW X3 M a BMW X4 M jsou připraveny atraktivní komponenty M Performace, navržené tak, aby byly nejen atraktivním vizuálním doplňkem, ale aby byly také funkční. Volant M Performance Pro kombinuje na svém věnci kůži s Alcantarou, které doplňuje karbon na jeho středových výplních (matný nebo lesklý) a na řadicích páčkách s červenými symboly plus a mínus, umístěných na jeho zadní straně. Jeho obšití v M barvách a modrý středicí kroužek jsou dalším propojením se světem motorsportu. Nechybí ani výrazný nápis M Performance na spodním rameni volantu. K dispozici jsou i další provedení volantů M Performance Pro. M Performance karbonové řadicí páčky jsou připraveny také samostatně pro zušlechtění standardních M sportovních volantů. 

Dalším atraktivním doplňkem interiéru ladícím s karbonovými prvky na volantu jsou karbonové elementy použité na výplních voliče převodovky, a to opět jak v provedení matného karbonu, tak tradičnějšího karbonu s lesklou povrchovou úpravou. Dalším atraktivním doplňkem sportovního příslušenství M Performance jsou kvalitní velurové koberce s vyšitým nápisem M Performance, koženým lemem s kontrastním prošíváním a vlaječkou s typickou M trikolorou.

M Performance klíčenka a M Performance vaky na kola.
Pro řidiče, kteří chtějí mít individualitu svého vozu neustále na očích, je připravena alcantarová klíčenka s karbonovým prvkem. Klíček je v ní chráněný před odřením a poškozením a je s ní spojen modrým šroubem s vnitřním závitem. Pro přepravu a uschování kvalitních kol jsou připraveny M Performance vaky na kola, jež chrání kola a automobil od špíny a zásluhou zesílených madel je lze komfortně přenášet a nakládat. Výrazné popisy usnadní identifikaci kol a jejich atraktivní M Performance vzhled dodává atmosféru automobilových závodů do každé garáže.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků