10 / 3 916

Lexus se svým plavidlem Skyjet hraje hlavní roli ve filmu "Valerian a město tisíce planet"

19.7.2017 |  Štítky: Lexus

Světová premiéra snímku se uskutečnila včera večer v kině TCL Chinese Theatre v Hollywoodu. Jednomístné vesmírné plavidlo vzešlé z této spolupráce se při příležitosti premiéry představilo na červeném koberci, za účasti filmových hvězd Cary Delevingne a Dana DeHaana. Do českých kin vstupuje snímek již tento čtvrtek.
 
Dane a Cara společně s dalšími členy hvězdné sestavy Rihannou a Krisem Wu zapózovali filmovým fanouškům u plavidla Skyjet. Valerian je nejnákladnějším evropským snímkem v historii, čemuž odpovídala i velká očekávání během premiérového večera.
 
Jednomístnou vesmírnou loď Skyjet vytvořil autorský tým snímku Valerian s ambicí ukázat dopravní prostředek vycházející z reality, ale zároveň zapadající do světa filmu Valerian, jehož děj se odehrává ve 28. století. Tým kreativců uvedeného snímku spolupracoval s návrhářským týmem Lexus s cílem začlenit do konečné podoby plavidla Skyjet některé ikonické designové prvky značky Lexus i nejmodernější technologie automobilky.
 
U příležitosti filmové premiéry komentuje Spiros Fotinos, vedoucí globálního brand managementu a marketingu značky Lexus: „Bylo úžasné spatřit Skyjet na červeném koberci a vychutnat si fantastické reakce fanoušků. Film nám připomíná, že budoucnost je limitována pouze našimi představami. Z pohledu značky to podněcuje naši zvědavost a inspiruje nás ke snahám nabízet úžasné zážitky.“
 
Další informace o návrhu vesmírného plavidla SKYJET naleznete zde:
https://www.lexus.cz/lexus-today/valerian-partnership
Další informace o filmu VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET naleznete na:
Facebooku: https://www.facebook.com/ValerianMovie
Twitteru: https://twitter.com/ValerianMovie
Instagramu: https://instagram.com/valerianmovie/#Valerian
Facebook: https://www.facebook.com/LexusInternational
Twitter: https://twitter.com/LexusInt
Instagram: https://www.instagram.com/beyondbylexus/
http://www.lexus-int.com/
 
O SNÍMKU VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET
Francouzský ikonický komiks Valerian a Laureline od Pierra Christina a Jean-Claudeho Mézièrese, vydávaný nakladatelstvím Dargaud, dokázal vizionářský scénárista a režisér Luc Besson ve spolupráci s producentkou Virginií Besson-Sillovou posunout do moderní, jedinečné a výpravné ságy v duchu sci-fi. Valerian (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) jsou speciální vládní agenti pro správu lidských území, jejichž úkolem je udržovat pořádek v celém vesmíru. Na rozkaz velitele Filitta (Clive Owen) se oba dva vydávají na misi do dechberoucího mezigalaktického města Alpha, neustále rostoucí metropole plné obrovského množství tvorů ze všech koutů vesmíru. Sedmnáct milionů obyvatel žilo dlouhá léta pospolu a společně sdílelo dovednosti, technologie a zdroje ve prospěch všech. Bohužel ne všichni to vidí stejně a někde v pozadí se začíná schylovat k velkému nebezpečí.
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků