10 / 3 580

Lexus na autosalonu ve Frankfurtu 2017 představí dvě evropské premiéry

23.8.2017 |  Štítky: Lexus

 
Hbitý městský crossover NX se od svého uvedení před třemi lety rychle etabloval. Úspěšná kombinace výrazného stylu, prostorné karoserie, pohodlí, bezpečnosti a jízdní dynamiky napomohla tomuto modelu významně přispět k celosvětovému prodejnímu růstu značky Lexus. Model NX je nyní připraven překonávat další očekávání zákazníků svým modernizovaným zevnějškem, vylepšeným interiérem a novými prvky výbavy, které přinášejí ještě vyšší pohodlí a praktičnost.
 
Když Lexus na ženevském autosalonu v roce 2010 poprvé představil CT 200h, jednalo se o první kompaktní hybridní hatchback v segmentu luxusních vozů. Nejnovější modernizace tohoto modelu přinesla evoluční změny v podobě sportovnějšího ztvárnění, vylepšené kabiny a nových prvků výbavy. Změny staví na zavedených silných stránkách tohoto modelu a stvrzují jeho proslulou hospodárnost, spolehlivost a atraktivitu z pohledu řidiče.
 
Lexus Safety Systém +
Model LS se coby vlajková loď značky chlubí širokou nabídkou vyspělých bezpečnostních technologií, kam patří i osvědčený paket aktivní bezpečnosti Lexus Safety Systém +. Koncepce postavená na integraci jednotlivých bezpečnostních technologií a systémů vozidla (namísto jejich použití v roli nezávisle fungujících jednotek) zajišťuje dokonalejší podporu řidičů za všech provozních situací.
 
Ve zbrusu novém LS byly některé prvky paketu Lexus Safety Systém + ještě zdokonaleny, např. přednárazový bezpečnostní systém (PCS), systém pro hlídání jízdních pruhů (LDA) nebo adaptivní tempomat řízený radarem.
 
PŘEDSTAVENÍ IKON ZNAČKY LEXUS
Nové NX a modernizované CT se o pozornost návštěvníků budou dělit se dvěma novými vlajkovými modely Lexus: zbrusu novým vlajkovým sedanem LS a luxusním kupé LC. Tyto oslavované modely zřejmě nejlépe reprezentují novou globální komunikační strategii Lexus a slogan „Experience Amazing“. Současně jsou nejpodstatnějšími modely v jednom z nejrušnějších roků v celé historii značky.
 
K potvrzení své pozice luxusní globální značky životního stylu pak Lexus rovněž představuje ukázky své nedávné kreativní spolupráce ve světě módy, filmu a designu.
Patří sem futuristický letoun SKYJET, vystupující ve výpravném sci-fi snímku Valerian a město tisíce planet režiséra Luca Bessona, jehož celosvětová premiéra v kinech běží právě letos v létě. Lexus spolupracoval s týmem kreativců uvedeného snímku s cílem uvést do života jednomístnou stíhací loď SKYJET, která hraje ústřední roli v akčních scénách filmu.
 
ZBRUSU NOVÝ PŘÍSTUP K TISKOVÝM KONFERENCÍM NA AUTOSALONECH
Lexus plánuje v souladu se svým průkopnickým přístupem zcela změnit formát tradičních tiskových konferencí. Na frankfurtském autosalonu přichází se zbrusu novým způsobem představení novinek zástupcům médií.
 
Nový průlomový přístup je dalším příkladem toho, jak Lexus uplatňuje zásady Omotenashi – představující nejlepší tradice japonské pohostinnosti se zaměřením na konkrétního člověka – s cílem nabídnout nejvyšší standardy služeb.
 
V průběhu nabitých dnů pro novináře nebude pro tiskové konference Lexus vyhrazen žádný pevný čas. Zástupci médií se mohou namísto toho kdykoli zastavit na stánku Lexus, nasadit si brýle pro rozšířenou realitu a absolvovat komentovanou „cestu s průvodcem“ po celém stánku, včetně prezentace produktových specialistů Lexus a komentáře Alaina Uyttenhovena, ředitele společnosti Lexus Europe.
 
Stánek A20 značky Lexus bude umístěn v hale č. 8.0. Tisková konference bude k navštívení kdykoli na vyžádání v průběhu obou dnů určených pro novináře (12. a 13. září).

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků