10 / 3 874

Lexus je opět hlavním partnerem Primátorek

31.5.2019 |  Štítky: Lexus

Hlavním partnerem tradičních Primátorek se letos už podruhé stala automobilka Lexus.

Závody osmiveslic se uskuteční ve dnech 8. a 9. června. Lexus během nich v rámci doprovodného programu představí svůj nový model UX, oslaví 30 let své existence a opět přivítá ambasadory Zdeňka Pohlreicha nebo Petra Kopfsteina.

Pražský závod osmiveslic Primátorky si zaslouží partnera, který rovněž ctí tradice, sílu, prestiž i fair play. Proto se jím už podruhé v řadě stala japonská automobilka Lexus, která už 30 let sdílí podobnou filozofii. Lexus si váží tradice, oslavuje řemeslo a ruční práci, a s vášní a maximální precizností vytváří vozy orientované nejen na výkon, ale také na estetický aspekt. Modely Lexus se vyznačují výjimečným designem i těmi nejmodernějšími technologiemi, které reprezentují například mimořádně výkonné a zároveň k životnímu prostředí šetrné hybridní pohony.

Nejnovější model Lexus UX je toho dokonalým příkladem. V Lexus zóně na pražské Náplavce si návštěvníci budou moci prohlédnout i otestovat vůz, který výjimečným způsobem kombinuje vlastnosti crossoveru a městského vozu. Kromě něj však bude na Náplavce vystavena kompletní řada modelů Lexus dostupných v České republice včetně vlajkových sedanů LS a ES.

Na vlnách emocí
“Lexus nejsou jen auta, je to životní styl. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který jezdí modely Lexus už dlouhá léta, speciálně pro tuto příležitost vytvoří takzvaný signature dish. Primátorky bude z Lexus zóny sledovat třeba také náš další ambasador Petr Kopfstein,” přibližuje program manažer Lexus Česká republika Jakub Květoň.

Zatímco Lexus slaví v letošním roce 30 let své existence, v případě Primátorek jde už o 106. ročník tohoto závodu, který patří k nejtradičnějším sportovním akcím v České republice. Primátorky jsou proslulé nejen dlouhou tradicí, ale také svojí netypickou dráhou se zatáčkou. Cíl závodu byl vždy volen tak, aby se mohl stát snadným cílem nedělních procházek Pražanů.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků