10 / 3 590

Lexus je oficiálním vozem 76.ročníku filmového festivalu v Benátkách

25.7.2019 |  Štítky: Lexus

Lexus je již třetím rokem po sobě sponzorem mezinárodního filmového festivalu v Benátkách. O příjezd herců a dalších hostů se postará 35 hybridních vozů Lexus, včetně nejnovějšího modelu Lexus UX.

Letošní 76. ročník filmového festivalu se uskuteční v italském Lidu od 28. srpna do 7. září 2019. Do čela mezinárodní poroty usedne režisér Lucrecia Martel z Argentiny.

„Lexus bude již potřetí za sebou sponzorem filmového festivalu v Benátkách, La Biennale di Venezia, nejdůležitějšího filmového festivalu v Itálii a současně jednoho z nejvýznamnějších na světě,“ uvedl ředitel italské divize Lexus, Fabio Capano.

Lexus bude mít jako oficiální dodavatel festivalových vozidel výsadu přivážet herce, režiséry a další hosty až k červenému koberci. K tomuto účelu poslouží 35 vozidel Lexus vybavených plně hybridní technologií elektrického pohonu.

Značku Lexus a svět festivalových filmů spojuje souhra řemeslného zpracování a pokrokových technologií. Hvězdou přehlídky tak bude nový Lexus UX, první plně hybridní kompaktní SUV v prémiovém segmentu C, ale i Lexus LS, sedan Lexus ES a SUV Lexus RX.

 

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků