10 / 3 916

Koncepční vůz Peugeot e-LEGEND

20.9.2018 |  Štítky: Peugeot | elektrický pohon

Odhalujeme koncepční vůz Peugeot e-Legend. Tato vzrušující vize budoucnosti ztělesňuje potěšení z jízdy a má podobu nádherného ikonického vozidla. Tato představa automobilu výrazně moderního tvaru je oslavou genů a elegance dědictví značky Peugeot.

Peugeot se vždy aktivně podílel na různých technologických převratech. Nyní se pouští do přechodu  na nové zdroje energií s přesvědčením, že technologie a potěšení z jízdy mohou jít ruku v ruce. Budoucnost, kterou připravujeme, je taková, která vám umožňuje vybrat si verzi karoserie, typ pohonu nebo řízení. Současně nás doprovází příslib, že v každém z našich vozů budou přítomny hodnoty značky: kvalita bez kompromisů, vytříbený design a  instinktivní řízení.
Ztělesněním této vize je koncepční vůz Peugeot e-Legend, skutečný předmět touhy, který přináší svobodu pohybu a nabízí výběr z nekonečné plejády zážitků: #UNBORING THE FUTURE.

Získávání času
Peugeot e-Legend nabízí v závislosti na typu silničního provozu nebo nálady řidiče čtyři režimy řízení.

K dispozici jsou dva autonomní režimy, s tím, že režim soft zobrazuje na displejích pouze minimum informací, oproti tomu v režimu sharp můžete využít maximálního připojení, jak na sociálních sítích, tak si třeba zaznamenat do diáře novou schůzku.

Posádka se tak může věnovat své oblíbené zálibě. Může si zahrát videohru nebo sledovat film buď na zakřiveném centrálním displeji, nebo na displejích zabudovaných do slunečních clon. 

Dva manuální režimy, z nichž v prvním používáte tři budíky a druhý zobrazuje tzv. „Ponoření“ s promítáním silnice.

Ponoření do zvuku využívající konektivitu
Koncept Peugeot e-Legend nabízí osobního asistenta s hlasovým ovládáním. Řidič může jedinou větou změnit režim řízení vozu, pustit svůj oblíbený seznam skladeb či otevřít nebo zavřít elektricky ovládané dveře vozu. A to všechno zvládne až v 17 jazycích.

Sametový interiér a jedinečný exteriér
Koncepční vůz Peugeot e-Legend kombinuje své dědictví s nejmodernějšími technologiemi automobilového průmyslu a tím posiluje DNA značky. Volba tvaru kupé pro autonomní vozidlo s použitím moderních postupů a realistických proporcí je příslibem silného zážitku z jízdy.

Koncepční vůz Peugeot e-Legend navazuje na dědictví značky. Nově pojímá hlavní znaky stylu vozu 504 Coupé. Identifikace vozu je snadná díky vizuálnímu podpisu se třemi drápy.. Zasazená maska připomíná dřívější nárazníky. Při pohledu z boku vás zaujme velká prosklená plocha, díky které je interiér zaplaven světlem.

Nový koncept vrací na scénu samet, který je doplněn dřevem připomínající nábytek z 60. let. Interiér je obehnán digitálním materiálem, který naleznete pod lištou před posádkou, ve dveřích, nebo slunečních clonách. Kabina vozu je provoněna parfémovaným osvěžovačem vzduchu.

100% elektrický pohon
Koncepční vůz Peugeot e-Legend používá 100% elektrický pohon. Motor pohání všechny čtyři kola. Díky tomuto úctyhodnému výkonu dokáže vůz zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než 4 vteřiny, maximální rychlost je 220 km/h. Dojezd je 600 km podle protokolu WLTP, z toho dojezd 500 km je možné zajistit 25minutovým rychlým dobitím.

Koncepční vůz Peugeot e-Legend bude představen na pařížském autosalonu 2018.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků