10 / 3 877

KIA v České republice spouští nový program: #KiaJedeSVami

18.5.2020 |  Štítky: KIA

Program obnovy po ukončení protiopatření COVID-19 v České republice značky KIA: Program #KiaJedeSVami podporuje zákazníky, firmy, obchodní partnery a pracovníky v první linii. 

#KiaJedeSVami slučuje všechny aktivity značky, aby zákazníkům poskytla více jistoty a pocitu bezpečí. 

Společnost KIA MOTORS CZECH (KMCz) ve spolupráci s evropskou centrálou značky spustila program #KiaJedeSVami, jehož cílem je pomoci zákazníkům a místním komunitám zotavit se z dopadů způsobených pandemií nového koronaviru COVID-19 v České republice. Tváří v tvář nevídaným zásahům do běžného života lidí podporuje značka KIA komunity po celém světě v jejich boji s virem. #KiaJedeSVami (#KiaMovingWithYou v Evropě) spojuje nejrůznější iniciativy s cílem poskytnout zákazníkům větší pocit bezpečí a zároveň podpořit pracovníky v první linii.

KIA v Evropě na začátku května oznámila spuštění programu „Kia Promise“, tedy prodloužení záruky na vozidla této značky. V rámci nového programu #KiaJedeSVami také KIA MOTORS CZECH představuje další řadu opatření a benefitů, jako je jedinečný úvěr s 0% úrokem bez akontace a možností pojištění schopnosti splácet. Jako poděkování za mimořádné nasazení nabízí KIA zvýhodněné podmínky nákupu nového vozu určené pro zaměstnance IZS (policie, hasiči, záchranná služba) a nemocnic, pracovníky sociálních služeb, zaměstnance domů pro seniory a příslušníky armádního sboru, neziskové organizace a další. S důrazem na zdraví a hygienu v prostorách autorizovaných prodejních a servisních míst KIA v republice jsou všechny nové automobily, vozy určené k předváděcím jízdám a ojeté vozy řádně desinfikovány.

KIA dále zavedla řadu opatření, aby zajistila bezpečné pracovní prostředí pro zaměstnance, včetně poskytnutí osobních ochranných prostředků pro prodejce a přijímací techniky. V souladu s vládními nařízeními v jednotlivých evropských zemích včetně České republiky se KIA v tomto období stará o zajištění zdraví a bezpečnosti všech zaměstnanců.

 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků