10 / 3 916

Kia nově Oficiálním partnerem evropské ligy UEFA

28.8.2017 |  Štítky: KIA


Tříletá sponzorská smlouva platí počínaje sezónou 2018/19 a poběží až do finále nejvyšší evropské fotbalové soutěže v roce 2021.

Evropská liga UEFA je největší fotbalovou soutěží profesionálních klubů na světě, které se účastní kluby z 54 různých evropských zemí. V rámci všech programů ligy pak tato soutěž přiláká k obrazovkám na 980 milionů diváků z celého světa. Kia Motors v roli Oficiálního partnera poskytne UEFA flotilu 90 vozidel, které pomohou organizátorům finálových soutěží ligy UEFA v letech 2019, 2020 a 2021. Vozový park bude využit k přepravě rozhodčích, oficiálních činovníků, delegátů a VIP osobností.
 
Kia Motors dále ve spolupráci s UEFA uskuteční první ‘Trofejní turné’ evropské ligy UEFA. Fanoušci z celého světa tak díky tomuto turné budou moci spatřit ikonickou trofej na vlastní oči a osobně se setkat s některými fotbalovými legendami. Kia rovněž pozve mladé fanoušky z celé Evropy k účasti v soutěži s možností stát se během kteréhokoli zápasu sezóny nosičem oficiálního míče zápasu.
 
Komentuje Tae Hyun (Thomas) Oh, výkonný viceprezident a provozní ředitel společnosti Kia Motors Corporation: „Nesmírně nás těší, že budeme pokračovat v naší spolupráci s UEFA při sdílení hodnot, zasazení a vášně pro sport a fotbal. Tato partnerská spolupráce je příležitostí, jak dále zvýšit celosvětové povědomí o značce Kia a současně se těsněji spojit s ohromnou komunitou fotbalových fanoušků po celém světě. Evropská liga UEFA je jedním z nejnáročnějších fotbalových turnajů světa, a nabízí tak naší značce atraktivní platformu, jejímž prostřednictvím můžeme oslovit stávající zákazníky Kia i potenciální zájemce z celého světa.“
 
Doplňuje Guy-Laurent Epstein, marketingový ředitel UEFA Events SA: „Se společností Kia Motors již dnes máme velmi pevné vztahy a těšíme se na další rozšíření této partnerské spolupráce v rámci evropské ligy UEFA. Společně pracujeme na intenzivním zapojování fanoušků po celé Evropě i mimo kontinent a jsme nadšeni z vytvoření prvního celosvětového Trofejního turné, které umožní fanouškům z celého světa osobně se setkat s legendami této soutěže a spatřit trofej na vlastní oči ve své domovské zemi. I díky zapojení značky Kia do našeho partnerského programu bude evropská liga UEFA postupně dále růst, a tak očekáváme další tři úspěšné roky naší spolupráce.“
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků