10 / 3 590

Kia Dealer Awards 2018

5.2.2019 |  Štítky: KIA

Společnost KIA MOTORS CZECH ocenila v rámci ankety Kia Dealer Awards 2018 nejproduktivnější dealery KIA v České republice. ​

Každoroční vyhlašování ankety je udělováno v sedmi významných kategoriích - Nejlepší dealer, Nejlepší servis, Nejlepší prodejce nových vozů, Fleetové centrum a Kia Finance. Trophy Award a Platinum dealer jsou oceněním na evropské úrovni udělované společnosti Kia Motors Europe se sídlem ve Frankfurtu. Slavnostní předání pro stovku účastníků se konalo v druhé polovině ledna v multifunkčním prostoru Cubex v Praze.

Novinkou letošních Kia Dealer Awards 2018 byla kategorie Kia Finance, která oceňuje dealera s nejvyšší penetrací financování a schopností nabízet vysoce variabilní produkt financování Kia Select. Potenciál ležící v oblasti operativního leasingu a jiných produktech financování stále roste, k čemuž mimo jiné přispívá i obliba služeb carsharingu u mladé generace zákazníků. V tomto směru se značka Kia snaží rozvíjet vlastní službu sdílených vozidel, která již úspěšně funguje na několika evropských i světových trzích, a to pod názvem WiBLE.

NEJLEPŠÍ DEALER KIA za rok 2018 - UNIKOM, a.s. O absolutním vítězi a nejlepším dealerovi za uplynulý rok rozhodovaly celkové prodeje vozů za rok 2018, podíl dealera na celkových prodejích v regionu či spokojenost zákazníků s přístupem dealera při prodeji i servisu. Velmi důležitým kritériem byla také investice do posílení pozice značky Kia v regionu.

NEJLEPŠÍ PRODEJCE nových vozů za rok 2018 - AUTO FUTURE, s.r.o. O vítězi v této kategorii nerozhodoval pouze absolutní počet prodaných vozů Kia, ale také podíl dealera na celkových prodejích v rámci regionu, tzv. market share. 

NEJLEPŠÍ SERVIS za rok 2018 - AUTA s.r.o. Každý servis Kia musí splňovat přísné požadavky na kvalitu, nejlepší však může být vždy pouze jeden. O vítězství rozhodl individuální přístup k řešení zákaznických požadavků, dodržování garančních postupů, ale také řádné plnění servisních akcí a kampaní s aktivní účastí na technických školeních. 

FLEETOVÉ CENTRUM roku 2018 - Emil Frey, s.r.o. O přidělení tohoto ocenění rozhodovala především kombinace celkového počtu nových fleetových zákazníků, největší fleetový obchod roku a také zákaznicky vstřícné individuální řešení obchodních případů.

KIA FINANCE 2018 - Auto Hybeš s.r.o. Ocenění získává dealer s nejvyšší penetrací financování a zároveň nejvyšší penetrací revolučního, vysoce variabilního finančního produktu Kia Select. 

PLATINUM DEALER 2018 - Autocentrum BARTH a.s. Prestižní ocenění Platinum Dealer uděluje evropská centrála KIA MOTORS EUROPE se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění příkladné spolupráce ve všech oblastech a je uvedením dealera do pomyslné evropské síně slávy. Ocenění je poděkováním za výjimečný přínos k budování značky Kia na trhu.

TROPHY AWARD 2018 - Auto Hlaváček a.s. Cenu Trophy Award uděluje evropská centrála KIA MOTORS EUROPE se sídlem v německém Frankfurtu. Jde o ocenění za nejlepší výsledky v průzkumu spokojenosti zákazníků, který Kia provádí pravidelně a dlouhodobě. 

Rok 2018 byl pro automobilku Kia historicky nejúspěšnějším rokem za 25 let její existence na českém trhu. Do českých domácností dodala 10 439 nových vozidel a přes celkový propad trhu s novými automobily zaznamenala oproti předchozímu roku třetí nejvyšší růst (+13 %) mezi první desítkou značek s tržním podílem 4 procenta. Velikou zásluhu na prodejních úspěších měla zejména dealerská síť čítající 59 prodejních a servisních míst Kia, na jejíž profesionalizaci se český importér v roce 2018 zaměřil.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků