10 / 3 877

K ojetému Volvu servis na dva roky zdarma

10.3.2020 |  Štítky: Volvo | Auto Průhonice a.s. | ojeté vozy

Volvista jede: K ojetému Volvu servis na dva roky zdarma.
 
„Že poskytujeme pro většinu našich Volvo ojetin, které splňují dvě základní podmínky, tedy nájezdu méně než 150 000 km a stáří méně než dva roky, záruku Volvo Selekt, zákazníci už vědí. A pro ně i pro nás je to gró služeb, které klientům na všech našich bazarech nabízíme. Představte si, že u každého vozu, který přivezeme přímo ze Švédska a který už v tamní Volvo centrále prošel servisní prohlídkou, provedou naši mechanici v Průhonicích více než 100 dílčích kontrol a zaktualizují software,“ popisuje manažer prodeje ojetých vozů Volvo z Auto Průhonice Petr Pecher službu Volvo Selekt, která je dlouhodobým a zákazníky oceňovaným tahákem.  Na webu VOLVISTA.CZ uvidíte všechny naše vozy na jedno kliknutí.
Nově ale přicházíte s dvouletou servisní smlouvou zdarma. Proč?
 
Protože přemýšlíme. Přemýšlíme a každodenní zkušenost z prodeje nám napovídá, co by zákazníci ocenili nejvíc. Servisní záruky! A my se jim snažíme vycházet vstříc. Je důležité ale připomenout základní podmínku, která se k takové nabídce váže a tedy, že ji nabízíme pouze k u nás uzavřené úvěrové smlouvě. Kterou vám ale, díky naší spolupráci s finančními partnery, nabídneme často výhodněji než jinde.

Co tato servisní smlouva obsahuje?
 
„Servisní smlouva se vztahuje na dvě pravidelné servisní prohlídky vozidla. Obsahuje například výměnu zapalovacích svíček, vzduchového filtru, výměnu oleje. Zahrnuje také práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo.
Smlouva se naopak nevztahuje na výměnu dílů podléhajících opotřebení (destičky, disky, výfuk atd.) či doplnění olejů a kapalin v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami a materiál nebo kapaliny, které nejsou dle doporučení automobilky Volvo součástí originálního servisu Volvo. Konkrétní obsah smlouvy vám samozřejmě předloží naši kolegové prodejci či přijímací technici. Dovolím si zmínit nespornou výhodu pro zákazníky… jejich auta u nás servisují mechanici vyškolení automobilkou Volvo v autorizovaném Volvo servisu.“

Máte připravenou alternativu, pokud zákazník projeví zájem?
 
„Ano. Alternativou k servisní smlouvě na dva roky zdarma je druhá sada pneumatik zdarma. Záleží jen na zákazníkovi, co si vybere,“ vypočítává Petr Pecher veškeré výhody nákupu ojetých vozů Volvo v prvotřídní kondici na volvista.cz


 
 
Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků