10 / 3 810

Jaguar vždy kráčí vlastní cestou - ať se děje, co se děje

27.12.2019 |  Štítky: Jaguar | elektrický pohon | elektromobily | skladové vozy

Vstříc nové éře.

I letos se můžeme s radostí ohlédnout za rokem nabitým událostmi. Rokem, jehož hlavním tématem byly nové modely řady PACE.

Dva z nich – Jaguar E PACE a ryze elektrický Jaguar I PACE – vyrábí rakouský závod Magna Steyr. V červenci 2019 opustil výrobu ve Štýrském Hradci už stotisící Jaguar – I PACE, určený pro zákazníka v USA.

V podstatě celý rok se nesl ve znamení modelu Jaguar I PACE. V Evropě získal I PACE ocenění Car Of The Year 2019 a kromě toho zvítězil hned ve všech třech kategoriích celosvětové ankety World Car of the Year: World Car of the Year, World Green Car of the Year a World Car Design of the Year. To považujeme za působivý důkaz, že cesta k elektrifikaci, na kterou jsme včas vykročili, nadmíru plní očekávání trhu. Na několik novinek se můžete těšit i v nadcházejícím roce – už brzy Vám je odhalíme!

Na tomto místě bychom Vám chtěli poděkovat za zájem a věrnost. Velké díky patří i partnerům značky Jaguar, kteří díky svému nadšení a nasazení rok za rokem přenášejí naše společné úspěchy na silnici.

V tomto smyslu Vám přejeme příjemné strávení vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

S pozdravem
Tým Jaguar Česká republika

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků