10 / 3 835

Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition

24.7.2020 |  Štítky: BMW | SUV

Limitovaná edice prvního luxusního automobilu kategorie Sports Activity Vehicle nabízí jedinečné a mimořádně kvalitní designové a výbavové prvky BMW Individual. Vyrábět se bude v omezeném počtu 500 kusů a vůbec poprvé sev nabídce představí speciální barvy karoserie z programu BMW Individual pro modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5.

BMW X7 Dark Shadow Edition se bude od srpna 2020 vyrábět v omezené sérii přibližně 500 kusů v americkém závodě BMW ve Spartanburgu. Limitovaná edice se bude prodávat na všech světových trzích a lze ji kombinovat se všemi motory nabízenými pro BMW X7. Nejvýraznějším rysem limitované edice je šedá metalická barva karoserie Frozen Arctic Grey. Toto obzvláště kvalitní barevné provedení karoserie se u modelu BMW X objevuje vůbec poprvé. Precizně sladěné exteriérové a interiérové designové a výbavové detaily propůjčují nové limitované edici BMW X7 status sběratelského vozu. Kromě šedé metalické barvy karoserie Frozen Arctic Grey, která je k dispozici výhradně pro BMW X7 Dark Shadow Edition, budou od srpna 2020 do výrobního programu v továrně BMW Spartanburg začleněny další speciální barvy karoserie z programu BMW Individual. To znamená, že modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5 se nyní budou moci pochlubit také vysoce kvalitními laky karoserie zelená Urban Green a šedá metalíza Grigio Telesto.

Interiér limitované edice, která je nabízena v šesti- nebo sedmimístném provedení, charakterizuje působivá kombinace sportovního stylu a luxusního prostředí. Řidič a spolujezdec si užívají dokonalou sportovní atmosféru luxusního SAV v elektricky nastavitelných komfortních sedadlech s paměťovou funkcí. M kožený volant a pro BMW X7 Dark Shadow Edition speciálně vyvinuté výbavové prvky BMW Individual svědčí o nejvyšší úrovni exkluzivity. Speciální atmosféru uvnitř vytváří také celokožené čalounění BMW Individual Merino ve specifickém dvoubarevném provedení modrá Night Blue/černá s kontrastními švy, stejně jako alcantarové čalounění stropu BMW Individual ve tmavě modrém provedení Night Blue. Horní část palubní desky a dveřní loketní opěrky jsou čalouněné kůží Nappa v modré barvě Night Blue. Černou kůží Merino je potažena spodní část palubní desky a zadní části opěradel. K fascinující auře interiéru navíc přispívá černé obložení interiéru BMW Individual Fine Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Jedinečný design středové konzoly podtrhuje leskle černé obložení interiéru BMW Individual Piano Black s logem této limitované edice. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků