10 / 3 810

Hyundai zveřejnil fotografii interiéru nového modelu i20

28.2.2020 |  Štítky: Hyundai

Zcela nový i20 bude mít dva digitální displeje, nové kombinace barev a odvážné horizontální ozdobné lišty v celé šířce přední části interiéru.

Hyundai odhalil další detaily na nové fotografii interiéru vozu před jeho světovou premiérou na mezinárodním autosalonu v Ženevě.

Interiér zcela nového modelu i20 je široký, prostorný a vzdušný. Jedním z nejvýraznějších stylistických prvků jsou horizontální ozdobné lišty spojující obě strany interiéru napříč vysokou, dominantní přístrojovou deskou. Do ozdobných lišt jsou zapuštěny výdechy ventilační soustavy. Elegantně tvarované výplně dveří, inspirované tvary, které se vyskytují v přírodě, přispívají k smyslné atmosféře. Integrované dekorační osvětlení vytváří za tmy příjemné světlo. Ozdobné prvky v celém interiéru jsou vzájemně barevně sladěny.

Zcela nový i20 se dodává se třemi různými barvami interiéru: černá Mono; černá a šedá; a černá Mono a žluto-zelená.

Dva 10,25“ displeje pro ještě lepší konektivitu

Zcela nový i20 je vybaven dvěma digitálními displeji, které přispívají k rozšířené konektivitě. Před volantem je 10,25“ digitální panel přístrojů, u něhož se mění barvy podle vybraného jízdního režimu – v režimu Normal je to modrá, v režimu Eco zelená a pro Sport je vyhrazena oranžová. Vpravo od volantu je ve zvýšené poloze centrálně umístěn 10,25“ dotykový displej multimediálního systému AVN (audio/video/navigace).

Na dotykovém displeji AVN lze ovládat řadu nových funkcí z oblasti konektivity, které se pro model i20 dosud nedodávaly, například telematický systém Hyundai Bluelink. Součástí nabídky služeb Hyundai LIVE je mimo jiné dopravní zpravodajství v reálném čase, předpověď počasí, informace o čerpacích stanicích v blízkém okolí včetně aktuálních cen paliv, informace o parkovacích místech a hlasové ovládání s připojením k internetu. Mezi další služby Bluelink patří vyhledání zaparkovaného vozu, dálkové zamykání a odemykání, navigace do zajímavých cílů, upozornění alarmu vozidla a přehledy o údržbě.

Zcela nový model i20 je navíc zcela kompatibilní se systémy Android Auto a Apple Car Play, které umožňují bezkabelové připojení ve spojení s 8“ displejem systému Display Audio. K dispozici je rovněž podložka pro bezkabelové nabíjení.

Zvuk prémiové kvality poskytuje nový audiosystém Bose s osmi strategicky rozmístěnými reproduktory včetně subwooferu.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků