10 / 3 877

Hyundai odhaluje více detailů zcela nového modelu i20

31.3.2020 |  Štítky: Hyundai

Hyundai zveřejnil nové fotografie interiéru zcela nového modelu i20 s exkluzivní limetkově zelenou vnitřní výbavou.

Raf Van Nuffel, vedoucí produktového marketingu a cenotvorby ve společnosti Hyundai Motor Europe, poukazuje na nejdůležitější prvky výbavy zcela nového modelu i20 v novém produktovém videu.

Nové fotografie odhalují elegantní vnitřní design
Zcela nový Hyundai i20 dostal do vínku nově koncipovaný elegantní design interiéru, jehož součástí je vysoká přístrojová deska s integrovaným dekoračním osvětlením. Ve vnitřním prostoru díky tomu panuje útulná a vzdušná atmosféra. Mezi nejnápadnější stylistické prvky patří nové horizontální ozdobné lišty, které procházejí napříč horní částí přístrojové desky.

Řada nových fotografií ukazuje také další detaily interiéru zcela nového modelu i20. Řidiče obklopuje digitální uživatelské prostředí zahrnující dva široké displeje s úhlopříčkou 10,25 palce. Jeden z nich plní funkci digitálního panelu přístrojů, druhý má podobu dotykového displeje a je umístěn uprostřed přístrojové desky. Řidič může využívat bezpočet vyspělých systémů a funkcí v oblastech konektivity, informací a zábavy. Mezi ně se řadí například podložka pro bezkabelové nabíjení nebo prémiový audiosystém Bose s osmi reproduktory včetně subwooferu.

Z fotografií je patrná také mimořádná prostornost zcela nového modelu i20 a vysoká úroveň praktičnosti i komfortu. Například objem zavazadlového prostoru vzrostl o 25 litrů v porovnání s předchozí generací modelu i20, na celkových 351 litrů.

Na nových fotografiích je zachycen interiér v novém limetkově zeleném odstínu. Na výběr bude také interiér černý nebo černo-šedý.

Produktové video ukazuje vylepšenou výbavu a nový design
Raf Van Nuffel, vedoucí produktového marketingu a cenotvorby ve společnosti Hyundai Motor Europe, v novém produktovém videu prezentuje nejdůležitější přednosti zcela nového modelu i20.

Zcela nový i20 má nový dynamický design s velmi atraktivními proporcemi v souladu s novou designérskou identitou značky Hyundai, „smyslnou sportovností“.

Nový model zahrnuje také řadu nových asistentů SmartSense v oblasti aktivní bezpečnosti. Zcela nový i20 se díky tomu může pochlubit nejrozsáhlejší bezpečnostní výbavou ve svém segmentu. Mezi nejdůležitější prvky výbavy patří chytrý tempomat SCC (Smart Cruise Control) propojený s navigačním systémem, který udržuje přiměřenou rychlost jízdy na dálnici, nebo inteligentní asistent pro dodržování rychlostních limitů ISLA (Intelligent Speed Limit Assist), který autonomně přizpůsobuje rychlost jízdy.

Co se týče poháněcích ústrojí, bude zcela nový i20 poprvé nabízen s 48V částečně hybridním systémem, který zvyšuje hospodárnost. Tato technologie bude k dispozici ve spojení s motory 1.0 T-GDi o výkonu 100 k nebo 120 k. Dalším novým prvkem výbavy je inteligentní mechanická převodovka iMT (Intelligent Manual Transmission), která v kombinaci s 48V systémem odpojuje motor od převodovky, jakmile řidič uvolní pedál plynu. Vůz tak může přejít do režimu motorem nebrzděné setrvačné jízdy, v němž se snižuje spotřeba paliva.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků