10 / 3 916

Hyundai odhalil další detaily nového modelu KONA

3.5.2017 |  Štítky: Hyundai | SUV

Hyundai Motor odhalil další podrobnosti o novém modelu Kona, který má přijít na trh v následujících měsících.
Vůz pokračuje v aktuální designové identitě společnosti Hyundai a současně přidává progresivní charakter.
Vytváří tak jedinečnou nabídku v celém segmentu SUV v kategorii sub-kompaktů.

Příď nové Kony je výrazná a přijímá novou rodinnou identitu značky Hyundai Motor, kterou je kaskádovitá mřížka chladiče. Dvojité světlomety ještě zesilují vizuální účinek, přičemž LED diody denního svícení jsou umístěny nad hlavními LED světlomety. Oddělená světla v přední části nabízí sebevědomý, progresivní vzhled s elegantními a ostrými tvary. Vůz má široký postoj, který podporuje agresivní vzhled karoserie.

Nová KONA nabídne zákazníkům skutečný zážitek z jízdy v SUV. Vyšší poloha sedadel zajistí řidiči lepší viditelnost a zvýší tak komfort jízdy, zatímco volitelný pohon všech kol zlepšuje ovládání a jízdní vlastnosti vozu.

Model KONA představuje další krok pro Hyundai Motor na cestě k dosažení pozice číslo jedna mezi asijskými automobilkami v Evropě do roku 2021. Společnost plánuje do té doby uvést na trh 30 nových modelů a jejich derivátů. S více než 1,4 miliony prodanými vozy od uvedení první generace modelu Santa Fe v roce 2001 tak Hyundai nadále upevňuje svou důvěryhodnost v segmentu SUV a model KONA představuje již čtvrtý přírůstek do produktové nabídky SUV v Evropě.

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků