10 / 3 810

Hyundai na autosalonu v Ženevě

18.2.2020 |  Štítky: Hyundai | skladové vozy

Hyundai ve světové premiéře představí nejnovější verze dvou ze svých nejprodávanějších modelů v Evropě, a to zcela nový i20 a nový i30.

Hyundai se na ženevském autosalonu 2020, který se uskuteční ve dnech od 5. do 15. března, zaměří na téma „Opravdový pokrok už je za dveřmi“. Hyundai v Ženevě vystaví ve světové premiéře zcela nový model i20 a nový model i30. Kromě toho představí také svůj nejnovější koncepční vůz, který je ztělesněním aktuálního vývojového stupně designérské filozofie „Smyslná sportovnost“.

Motto „Opravdový pokrok už je za dveřmi“ poukazuje na novou vizi značky Hyundai, „Pokrok pro lidstvo“, v níž Hyundai usiluje o zlepšování kvality života lidí inovativním přístupem k mobilitě, v níž hlavní roli hraje člověk spolu se svými požadavky. „Opravdový pokrok“ vyjadřuje nejen směr, jímž se Hyundai ubírá, ale také vzdálenost, kterou tato značka na své cestě již překonala.

Hyundai odhalí další aspekt své designérské filozofie, „Optimistický futurismus“, jehož cílem je udržovat v rovnováze přírodu a techniku, emoce a praktičnost. První hmatatelný výsledek tohoto přístupu bude odhalen v Ženevě v podobě nového koncepčního elektromobilu, zkonstruovaného na základě globální modulární platformy pro elektromobily Hyundai.

Na ženevském autosalonu 2020 oslaví světovou premiéru zcela nový i20 a nový i30. Zcela nový model i20 disponuje kompletně novým designem a je prvním modelem značky Hyundai v Evropě v nejnovějším designérském stylu „Smyslná sportovnost“. Mnoha vylepšeními se může pochlubit také nový i30. Společnost navíc představí oblíbený model i30 Kombi ve verzi N Line. To znamená, že sportovní stupeň výbavy bude poprvé k dispozici pro všechny karosářské verze modelu i30.

„Na letošním autosalonu v Ženevě názorně ukážeme, že u značky Hyundai opravdový pokrok už je za dveřmi. Do konce letošního roku budou elektrifikovány více než tři čtvrtiny našeho produktového portfolia,“ říká Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe, odpovědný za marketing a produkt. „Máme velkou radost, že můžeme představit náš nový elektrifikovaný koncepční vůz a ve světové premiéře také vystavit zcela nový model i20 a nový i30.“

Hyundai Faces: Setkání s lidmi, kteří stojí za inovacemi
Tisková konference společnosti Hyundai se uskuteční v úterý 3. března od 11:45 h v její expozici, umístěné v hale 45. Společnost bude kromě toho po celé úterý 3. března pořádat interaktivní setkání „Hyundai Faces“ pro vybrané novináře. Mezi důkladně probíraná témata bude patřit čistá mobilita v podání značky Hyundai, koncept osvobozeného stylu „Style Set Free“ a bližší pohled na nové modely, které budou odhaleny v průběhu tiskové konference.

Každé setkání „Hyundai Faces“ s klíčovými členy nejvyššího vedení společnosti Hyundai bude tvořeno přednáškou s prezentací, po níž bude následovat prostor pro otázky a odpovědi. Setkání „Hyundai Faces“ se zúčastní mimo jiné Luc Donckerwolke (šéfdesignér společnosti Hyundai Motor Group), SangYup Lee (vedoucí globálního designérského centra společnosti Hyundai Motor Company), Wonhong Cho (vedoucí divize zážitků pro zákazníky společnosti Hyundai Motor Company) a Raf van Nuffel (vedoucí produktového marketingu a cenotvorby ve společnosti Hyundai Motor Europe).

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků