10 / 3 810

Hyundai Motor představuje Generation IONIQ Tour

14.9.2016 |  Štítky: Hyundai | elektrický pohon | hybridní pohon

Hyundai Motor představuje Generation IONIQ Tour. V evropských metropolích má veřejnosti představit nový model s alternativními pohony. Roadshow začala ve Frankfurtu nad Mohanem a bude pokračovat i v dalších městech, kde si zájemci v atraktivním prostředí mohou vůz prohlédnout a vyzkoušet. Po turné v Německu se model IONIQ chystá do Osla, Amsterdamu a Milána.

Hyundai IONIQ je prvním vozem na světě, který nabízí verze hybrid, plug-in hybrid a čistý elektropohon v jedné karosářské variantě. V atraktivních výstavních prostorách si lidé mohou novinku detailně prohlédnout a prozkoumat její pokročilé technologie. „S IONIQ chceme oslovit úplně nové skupiny zákazníků, kteří mají společný životní postoj. Říkáme jim Generace IONIQ. Stejně jako oni, věříme v technologii, což je důvod, proč jsme vytvořili jediný vůz s možností výběru ze tří elektrifikovaných pohonných jednotek. Je to budoucnost automobilismu,” uvedl Jochen Sengpiehl, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe.

Model IONIQ bude postupně v průběhu podzimu uváděn na trh v celé Evropě. V České republice se představí v říjnu.

Tip pro fanoušky elektromobilů: Pokud jste fanouškem vozů na elektrický pohon, doporučujeme vám navštívit stránku elektro vozy.

Poznámka redakce: pro fanoušky auto moto novinek máme tip na moderní online magazín Nové automobily v ČR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků