10 / 3 580

Hyundai KONA: opravdové SUV s progresivním charakterem

31.5.2017 |  Štítky: Hyundai | SUV

Hyundai Motor zveřejnil před oficiální premiérou nové video s dalšími detaily designu zcela nového modelu KONA, nejnovějšího SUV v evropské produktové řadě značky Hyundai.

KONA navazuje na novou stylistickou identitu automobilů Hyundai. Svým progresivním charakterem a nejmodernější technikou se stane jedinečnou nabídkou v segmentu malých SUV.
 
Silueta zcela nového modelu KONA umocňuje agresivní tvary karoserie s klenutými plochami a elegantními, ostrými liniemi. Vytříbený a suverénní vzhled se vyznačuje velkou šířkou a dvojitými světlomety. Model KONA je vybaven rovněž kaskádovitou maskou chladiče, novým identifikačním prvkem produktové řady Hyundai.
 
Zcela nový Hyundai KONA nabízí kromě progresivního designu také nejmodernější techniku. Díky ní budou pro zákazníky ještě dostupnější prémiové funkce, které zvyšují úroveň komfortu a bezpečnosti. Novým prvkem výbavy – a naprostou novinkou v automobilu značky Hyundai – je průhledový displej, který promítá nejdůležitější provozní informace přímo do zorného pole řidiče. Promítaný obraz s úhlopříčkou osm palců a největší hodnotou jasu ve své třídě – 10 000 kandel na metr čtvereční – zaručuje výbornou čitelnost i za dne a významně podporuje bezpečné řízení.
 

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků