10 / 3 810

Emil Frey Select - uvedení operativního leasingu pro ojeté vozy

17.4.2020 |  Štítky: Emil Frey Automobil, s.r.o.

Emil Frey Select znovu otvírá své prodejny a nově nabízí operativní leasing.

Od 14. března byly z důvodu vládního nařízení uzavřeny všechny provozovny programu Emil Frey Select. Prodejní aktivity ojetých vozů ovšem zcela neustaly. Osobní kontakt prodejce se zákazníky po tu dobu nahrazovala on-line komunikace.

„On-line aktivity byly pro nás v uplynulém období klíčové. Začali jsme používat novou metodu prohlídky vozu, kdy pomocí Skype, WhatsApp nebo jiných aplikací vedeme videohovor se zákazníkem a sdílíme s ním veškeré detaily vozu, které ho zajímají. Může tak spolehlivě posoudit například opotřebení vozu. Jsem přesvědčený, že tento nástroj najde uplatnění i v budoucnosti,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.

S opětovným otevřením provozoven od 20. dubna přináší Emil Frey Select svým zákazníkům i zcela novou službu financování: operativní leasing pro ojeté vozy. Tato služba byla zavedena ve spolupráci s importy značek Peugeot, Citroën, Opel a DS, patřících stejně jako Emil Frey Select do skupiny Emil Frey, a s leasingovou společností ALD Automotive. Vozy jsou pronajímány soukromým nebo firemním klientům na dobu 12 měsíců, maximální nájezd byl stanoven na 20 000 km. Podmínky pronájmu se neliší od operativního leasingu pro nové vozy, např. zákonné a havarijní pojištění jsou v ceně.

„Od samého počátku našeho programu Emil Frey Select se snažíme v prodeji ojetých vozů dosáhnout nejvyššího standardu na trhu, včetně široké nabídky služeb srovnatelné s prodejem nových vozů. Operativní leasing pro ojeté vozy je dalším krokem. Věřím, že to k nám přiláká nové klienty, stále však apelujeme na maximální obezřetnost a důsledné dodržování pravidel, jako telefonické objednávání, nošení ochranných pomůcek, dodržování odstupu 2 metry apod. Více než kdy dřív jsme nyní připraveni vyřídit veškeré náležitosti on-line prostřednictvím našich stránek emilfreyselect.cz,“ říká Zdeněk Fořt.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků