10 / 3 916

Emil Frey Select - dvouletá záruka na ojeté vozy

26.11.2018 |  Štítky: Emil Frey Automobil, s.r.o.

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select byl v ČR se velice rychle rozvíjí a postupně se dostává do podvědomí zákazníků.

K jeho největším přednostem patří kromě kvalitních vozů a široké nabídky služeb také roční plnohodnotná záruka. Právě na tuto výhodu, kterou se Emil Frey Select odlišuje od konkurence a která je klientelou nejvíce oceňována, se zaměřuje „Mikulášská nabídka“ a přináší na trhu zcela ojedinělou dvouletou záruku na ojeté vozy.

Mikulášská nabídka je první akcí na podporu prodeje v rámci nově vzniklého programu Emil Frey Select. Je časově omezená na období od 3. do 7. prosince 2018. Po těchto pět akčních dní mohou zákazníci pořídit certifikovaný ojetý vůz z programu Emil Frey Select s dvouletou zárukou, tedy o rok delší než je standardem pro Emil Frey Select a příplatkovým nadstandardem pro ostatní prodejce ojetých vozů na českém trhu.

Aby mohli klienti využít této mimořádné akce, je třeba navštívit ve dnech 3. až 7. prosince kterékoli z prodejních míst Emil Frey Select (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 10 - Pražská ul. nebo Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) a vybrat si z nabídky 250 prověřených ojetých vozů. Všechny tyto automobily jsou k okamžitému odebrání.

„Cílem projektu Emil Frey Select je nabídnout zákazníkům kvalitní ojeté vozy, širokou škálu doplňkových služeb a perfektní péči o klienta, to vše na úrovni prodeje nových vozů. Dvouletá záruka, což je prodejní argument nových vozů, je dalším skokem daným směrem. Záměrem Mikulášské nabídky není zbavit se skladových zásob, ale získat a upevnit důvěru zákazníků v naše produkty i služby, za jejichž kvalitu se můžeme zaručit. A dvouletá záruka na všechny vozy našeho programu, která je na trhu ojetých vozů v ČR zcela nevídaným jevem, to potvrzuje,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů skupiny Emil Frey v ČR.

Více informací naleznete ZDE.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků