10 / 3 779

Elektrifikovaná ofenziva značky KIA

20.3.2019 |  Štítky: KIA | elektrický pohon | elektromobily | hybridní pohon

Společnost KIA MOTORS CZECH v prvním pololetí roku 2019 podpoří svoji širokou flotilu elektrifikovaných modelů.

Podpora se týká účasti na tematických veletrzích, tradičních závodech ekologických vozů i vydáním ucelené informační brožury, ve které se lidé budou moci dozvědět nejdůležitější informace o alternativních pohonech automobilky KIA i o jejích ekologických modelech.

V roli průkopníka elektrifikované nabídky automobilky Kia představí české zastoupení značky zcela nový elektromobil e-Niro, který bude v rámci statické prezentace představen široké veřejnosti na všech plánovaných akcích.

Veletrhy AMPER a EkoAuto a série informačních eventů Schrack Technik
V rámci strategie užšího kontaktu s koncovými zákazníky vyšle KIA do terénu tři modely, které reprezentují téměř celé současné portfolio elektrifikovaných pohonů KIA. Hybridní pohon bude reprezentovat městský crossover Kia Niro HEV, plug-in hybridní technologii manažerský model Kia Optima Sportswagon PHEV a čistě elektrický pohon se představí ve zcela novém modelu Kia e-Niro. Model e-Niro vybavený‎‎‎‎‎ ‎‎lithium-iont polymerovým akumulátorem s vysokou kapacitou 64 kWh, na jedno nabití zvládne dojezd přes 455 km (v kombinovaném cyklu podle WLTP) s nulovými emisemi CO2 během jízdy. V městském cyklu WLTP pak e-Niro dokáže na jedno nabití urazit až 615 km a s pomocí rychlodobíjecí stanice o výkonu 100 kW se bateriový modul dobije z 20 na 80 % za pouhých 42 minut. Model e-Niro si na veletrhu AMPER Motion v Brně ve dnech 19. – 22. března odbude svoji českou výstavní premiéru.

Po skončení veletrhu AMPER se flotila elektrifikovaných vozů KIA vydá na turné po českých městech v rámci Informačních dní Schrack Technik, které budou zaměřeny na různé aspekty rozvoje elektromobility v České republice - od infrastruktury nabíjecích stanic přes připravenost distribuční sítě elektrické energie až po možnosti, které současné elektromobily nabízejí. Turné začíná 26. března v Brně, pokračuje 28. března v Ostravě, 2. dubna v Hradci Králové a vyvrcholí 9. dubna v Praze.
V polovině června se elektrifikované vozy KIA vrátí do Ostravy, kde se s nimi budou moci blíže seznámit návštěvníci veletrhu EkoAuto, který proběhne ve dnech 13. – 15. června v industriálním areálu Trojhalí Karolina v centru města.

Všechny informace o elektrifikovaných pohonech a modelech přehledně v jedné brožuře
Kromě fyzického představení jednotlivých elektrifikovaných modelů připraví KIA pro své zákazníky a všechny zájemce o čisté technologie přehlednou informační brožuru o jednotlivých typech elektrifikovaných pohonů a také o všech ekologických modelech automobilky Kia na českém trhu. 

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků