10 / 3 917

#ElectrifyTheWorld: Partnerství se světovými špičkami

29.8.2017 |  Štítky: Nissan | elektromobily


 
Nissan spolupracuje s několika společnostmi, které patří mezi největší inovátory na světě a díky tomu se daří vyvíjet produkty a služby, které přináší zákazníkům užitek v praktickém životě. Dnes vám představíme tři z našich partnerství: společnost Eaton, společnost Enel a Nissan IT agregátory.
 
Společnost Eaton je celosvětovou špičkou v oblasti řešení pro správu energie. Tato společnost staví rakety pro mise na Mars a vyvíjí technologie, které umožňují letadlům přistávat za deště. Kromě toho také pomáhá vdechnout bateriím našich elektromobilů druhý život – to když je po službě dlouhé několik stovek tisíc kilometrů integruje do samého nitra naší technologie xStorage.
 
Společnost Enel je jednou z největších integrovaných energetických společností na světě a po celém světě poskytuje energii 61 milionům zákazníků. Téměř polovina energie, kterou společnost Enel vyrobí, vzniká s nulovými emisemi oxidu uhličitého. Celá skupina tak díky tomu patří do skupiny předních výrobců ekologicky čisté energie. Pomáhají nám chopit se příležitosti a vytvořit z každého elektromobilu Nissan mobilní zdroj energie, který našim zákazníkům bude sloužit i jako zdroj příjmů a zároveň zvýší stabilitu národní rozvodné sítě.
 
Nissan IT agregátoři. Naše partnerství se společností Enel doplňuje ještě široká škála softwarových společností, od kterých máme k dispozici inteligentní služby na sledování toku energie. Tyto společnosti vyhodnocují situaci v národních rozvodných sítích a automaticky řídí způsob a čas nabíjení a vybíjení našich systémů pro ukládání energie. Takovým postupem se maximalizují příležitosti k zisku, vytváří se úspory a stabilizují se dodávky energie na národní úrovni.
 
6. září bude mít světovou premiéru nový #Nissan #LEAF. Chcete-li mít nejnovější informace, sledujte hashtag #ElectrifyTheWorld

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků