10 / 3 812

Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera

16.10.2018 |  Štítky: Porsche | sportovní vozy

Porsche rozšiřuje modelovou řadu o dvě mimořádně sportovní verze. Panamera GTS a Panamera GTS Sport Turismo jsou jedinečnými vysokovýkonnými automobily.

Emoce a hospodárnost: V8 Biturbo s 460 k a sportovní výfukovou soustavou
Srdce obou nových verzí modelu Panamera GTS zajišťuje v kombinaci se sériově dodávanou sportovní výfukovou soustavou emocionální zážitky z jízdy, umocněné podmanivým zvukovým doprovodem. Zážehový motor překonává svého předchůdce. Panamera GTS a Panamera GTS Sport Turismo se sériově dodávaným paketem Sport Chrono zrychlí z klidu na 100 km/h za 4,1 sekundy. Nejvyšší rychlosti dosáhnou při 292 km/h, resp. 289 km/h. Hnací sílu nepřetržitě přenáší osmistupňová dvouspojková převodovka PDK ve spolupráci se systémem pohonu všech kol. Navzdory mimořádným jízdním výkonům jsou hodnoty spotřeby paliva relativně nízké a v průměru činí 10,3 l/100 km.

Sportovní výkony a komfort: sportovní podvozek s tříkomorovým vzduchovým odpružením
Podvozkové systémy modelu Panamera GTS jsou v souladu s jeho sportovním charakterem nastavené pro dynamickou jízdu. Systém aktivně řízeného odpružení Porsche Active Suspension Management (PASM) disponuje specifickým nastavením s ještě sportovnější charakteristikou. Výsledkem jsou výjimečné jízdní vlastnosti s mimořádnou dynamikou v příčném směru. Velkoryse dimenzované brzdy zajišťují excelentní hodnoty zpomalení.

Typický styl GTS: paket Sport Design a černé ozdobné prvky
Nové modely Panamera GTS mají v porovnání s předchůdcem výrazně bohatší sériovou výbavu. Paket Sport Design s novou černou spodní částí nárazníku vpředu a vzadu a další tmavé ozdobné prvky dodávají vozu mimořádně sportovní vzhled. Interiéru vládne černá Alcantara a eloxovaný hliník. Součástí sériové výbavy je vyhřívaný multifunkční sportovní volant s páčkami pro manuální řazení a věncem obšitým Alcantarou. Rovněž sériově dodávaný modul Connect Plus zpřístupňuje rozsáhlou nabídku digitálních služeb. 

Premiéra v modelu Panamera: rozmanitě konfigurovatelný průhledový displej
Modely GTS nabízejí veškeré inovace druhé generace modelové řady Panamera. Mezi ně patří digitalizovaná přístrojová deska, asistenční systémy a Porsche InnoDrive včetně adaptivního tempomatu a na přání dodávané řízení zadních kol. S verzemi GTS je jako naprostá novinka pro celou modelovou řadu Panamera poprvé nabízen průhledový displej, který lze individuálně nakonfigurovat.

Více praktičnosti pro každodenní provoz: první model Panamera GTS Sport Turismo
Nový model Panamera GTS je poprvé k dispozici také ve verzi Sport Turismo. Nová verze GTS v roce 2017 uvedené modelové řady s velkým zadním výklopným víkem, nízkým prahem zavazadlového prostoru, ještě větším objemem zavazadlového prostoru a uspořádáním sedadel 4+1 uspokojí nejvyšší nároky nejen svými výjimečnými sportovními výkony, ale také praktičností v každodenním provozu.

Nové modely GTS lze již objednávat. Panamera GTS stojí v Německu od 138 493 EUR včetně DPH a specifické výbavy, Panamera GTS Sport Turismo je nabízena za ceny od 141 349 EUR.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků