10 / 3 580

DS má v ČR exkluzivní DS STORE o 300 m2

6.6.2019 |  Štítky: DS | elektrický pohon | elektromobily | hybridní pohon | SUV

Francouzská značka DS ​s uvedením nového SUV modelu DS 3 CROSSBACK právě otevřela svůj první český exkluzivní showroom DS STORE PRAHA na Černém mostě u společnosti Domanský.

Nový showroom je vybudován v duchu zbrusu nového konceptu prodeje a souvisejícího servisu. V České republice reprezentuje značku DS a požadovaný vysoký standard služeb v této nové éře pečlivě vybraný silný a zkušený obchodní partner, společnost Domanský v Praze.

Nový showroom ve speciálním designu má rozlohu téměř 300 m2 vnitřní plochy a jeho zbudování trvalo 2 měsíce. Koncept DS Store vychází z francouzských luxusních módních butiků. To se odráží i v použití prémiových materiálů od dlažby, přes nátěry, až po světla nebo speciální hudbu či DS parfém.

Na ploše pražského showroomu je vystaveno  maximálně 5 vozů, což zákazníkovi umožňuje si pohodlně prohlédnout rafinované detaily každého z vystavených modelů. Příjem servisu je rovněž velkorysý a má  plochu 33 m2 . Za showroomem se dále nachází venkovní plocha pro certifikované ojeté vozy DS se zárukou, nabízené  v programu DS Certified.

Nedílnou součástí DS STORU je také set virtuální reality DS Virtual Vision, což je inovativní koncept, díky kterému si zákazník může nakonfigurovat vozidlo dle vlastních představ s realistickou vizualizací pomocí 3D brýlí . Toto špičkové zařízení využívá nejlepší technologie zobrazení a přenese zákazníka s vysněným vozem přímo do centra Paříže. Vůz je prohlížen a konfigurován zákazníkem jak v exteriéru tak i v interiéru a ten tak získá zcela reálný pohled na svůj budoucí vůz.

Nová strategie distribuce vozů DS přináší posílení brandu, zviditelnění značky jako takové a vysokou úroveň služeb zákazníkům. Personál DS STORU prošel náročným školením, tzv. DS Academy, přímo ve Francii v Paříži, tak aby dostál nárokům prémiových zákazníků i ambicím značky DS.  Prodej modelů nové éry DS, SUV DS 7 CROSSBACK a novinky DS 3 CROSSBACK a všech budoucích modelů DS je v ČR již přípustný pouze v jedinečné obchodní síti DS STORE. Počítá se s uvedením minimálně 1 nového modelu DS každý rok. V nejbližší době se chystá uvedení verzí s plug-in hybridním a 100% elektrickým pohonem.

„Již dlouho jsem měl v hlavě vizi, že bych rád do svého portfolia značek zařadil i nějakou luxusní značku. Proto jsem byl velmi potěšen, když přišla nabídka z českého zastoupení DS Automobiles, stát se exkluzivním dealerem této značky v republice a můžeme tak uspokojit zvyšující se poptávku našich zákazníků po luxusních vozech“, říká Martin Domanský, majitel společnosti. Společně s importérem bude společnost Domanský pracovat na vybudování sítě autorizovaných servisů značky i v dalších částech republiky.

Praha byla pro vybudování DS STORU vybrána mezi celkem 200 nejprestižnějších měst světa.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků