10 / 3 829

DS Automobiles - Dvě série internetových videí

7.4.2020 |  Štítky: DS

Společnost DS Automobiles vás zve do tvůrčího zákulisí, aby vám prostřednictvím dvou sérií internetových videí představila práci designérského studia DS Design studio Paris.

Značka po operaci „CONFIDENCE L’esthétique des Sens“ („Ze zákulisí – Krása smyslů“), která představila tajemství studia DS Design studio Paris veřejnosti, v tomto odhalování pokračuje a připravila během současného omezení volného pohybu osob dvě nové řady internetových videí.

První série videí představuje zhruba patnáct pracovníků zapojených do procesu navrhování, vývoje a marketingu produktu. Tito odborníci natáčí sami sebe a vysvětlují, co obnáší jejich profese a výzva, kterou toto bezprecedentní období znamená. Odborníci DS odhalují svou práci od definice produktu přes design, inženýrské činnosti, výrobu a prodej po vztahy se zákazníky, a to v krátkých videích zveřejněných na sociálních sítích DS Automobiles.

Druhá série videí, nazvaná „Le Saviez-Vous?“ („Věděli jste, že..?“), představuje zájemcům podrobnosti o málo známých faktech o našich produktech a službách společnosti DS Automobiles.

První videa jsou na internetu k vidění od pátku 3. dubna.
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Youtube

Bastien Schupp, ředitel marketingu a komunikace společnosti DS Automobiles: „Stejně jako všichni ostatní čelíme i my novým výzvám a napadlo nás sdílet tuto zvláštní dobu s našimi fanoušky na sociálních sítích. Tato videa představují zájemcům celou řadu aspektů stojících za designem a marketingem automobilu. Zaměstnanci DS Automobiles se navíc ke své práci s velkou chutí dělí o to, co je součástí jejich každodenního života. Je to nový způsob, jak ukázat, že stojíme po boku našich zákazníků.“

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků