10 / 3 580

DS 7 CROSSBACK s exkluzivními službami

5.11.2018 |  Štítky: DS

Nejmodernější technologie, vytříbený rafinovaný styl, a to již od 2.11.2018 v Praze na Černém Mostě.

Značka DS má v genech neutuchající touhu po zdokonalování, inovacích a snahu o ztělesnění francouzského luxusního životního stylu v jedinečném produktu, kterým je automobil.

Zákazníci mohou dle svých preferencí volit z pětice spalovacích motorů. Na výběr jsou tři zážehové a dva vznětové.  Technologický vrchol představuje verze E-Tense s plug-in hybridním pohonným ústrojím (k dispozici ve 2.pol. 2019), které je tvořeno zážehovým motorem o výkonu 200 koní a dvěma elektromotory s výkonem 80 kW. Celkový výkon soustavy je 300 koní. DS 7 CROSSBACK E-Tense dokáže při plně nabitých bateriích ujet až 60 km čistě na elektřinu, stejně tak díky elektromotoru na zadní nápravě disponuje tato verze v případě potřeby i účinným pohonem všech kol 4 x 4.

Jak se na vrcholný model značky sluší, je DS 7 CROSSBACK rovněž doslova výkladní skříní nejmodernějších automobilových technologií současnosti. Pod označení DS Safety je integrováno šest hlavních funkcí, díky nimž je jízda výrazně bezpečnější: DS Night Vision, DS Driver Attention Monitoring, DS Active LED Vision, aktivní sledování mrtvých úhlů, automatické nouzové brzdění a rozšířený systém čtení dopravních značek. 

Skutečnou technologickou lahůdkou je komfortní systém odpružení DS Active Scan Suspension. Filozofií systému je předvídání, neboť tento systém odhaluje díky kameře za čelním sklem a dalším čidlům nedokonalosti vozovky 5 metrů před automobilem a nepřetržitě působí separátně na jednotlivé tlumiče s cílem za každé situace a na každém povrchu poskytnout ten nejlepší možný cestovní komfort a jistotu.

DS 7 CROSSBACK je průkopníkem i v oblasti autonomního řízení. Jeho systém DS Connected Pilot je použitelný až do rychlosti 180 km/h (v závislosti na legislativě dané země) a dokáže za řidiče prostřednictvím adaptivního tempomatu ACC Stop & Go ovlivňovat jak rychlost automobilu, tak jeho směr.

Doprovodné služby pro majitele DS
Již proběhlo otevření prvního tuzemského DS STORE – místa s unikátní atmosférou. Tento nový koncept prodeje můžete na vlastní kůži zažít v Praze na Černém Mostě, kde jej otevírá společnost Domanský. Tento silný obchodní partner vybraný podle náročných kritérií a standardů má ve svých nově vybudovaných prostorách, jež jsou určeny výhradně značce DS, profesionálně proškolený personál. Prodej modelu DS 7 CROSSBACK a všech budoucích modelů DS je v Česku přípustný již pouze v jedinečné obchodní síti DS STORE. Počítá se s uvedením minimálně jednoho nového modelu DS každý rok.

V exkluzivním programu ONLY YOU nabízí řadu individuálních služeb, k nimž má zákazník přístup jak telefonicky, tak přes aplikaci MyDS. Značka nabízí rovněž prémiovou asistenční službu na cestách DS Asistence či službu pick up DS VALET, která funguje jako vyzvednutí či doručení vozu DS na požadovanou adresu, přičemž ji lze samozřejmě využít i v případě pravidelného servisu či údržby vozu DS.

Majitelé modelu DS 7 CROSSBACK  budou moci v ČR kromě jedinečného souboru služeb na míru, Only You, využívat i nejvyšší úroveň servisní smlouvy, tzv. FREE DRIVE. Ta kromě záruky na 5 let / 100 tis km zahrnuje také všechny předepsané servisní prohlídky, včetně práci v servisu, výměnu nejen dílů podléhajících záruce, ale i všech opotřebených dílů.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků