10 / 3 812

DS 3 CROSSBACK - součást výstavy Fernanda Costy

24.10.2018 |  Štítky: DS

Showroom DS World Paris vzdává hold dílu francouzského umělce Fernando Costy a vozu DS 3 Crossback.

Dvě díla s podpisem Fernando Costy oslavující zrod vozu DS 3 CROSSBACK

Šéfdesignér značky DS Automobiles Thierry Métroz se před několika měsíci setkal s Fernandem Costou. Ze setkání těchto dvou kreativních nadšenců pochopitelně vzešly společné nápady a zrodila se myšlenka na vytvoření díla (nakonec budou hned dvě) na oslavu zrodu vozu DS 3 Crossback.

Umělec souhlasil, že pro jejich vytvoření opustí stěny svého ateliéru v Périgueux a přesune se co nejblíž ocelovým plátům používaným pro výrobu vozu DS 3 Crossback. Fernando Costa, který je zvídavý a miluje lidi, se setkal s mnoha dělníky a techniky a celý šťastný s nimi diskutoval. Někteří z nich se dokonce podíleli na realizací jeho soch a přidali své vlastní svary na švy díla vytvářeného na míru.

Po několika dnech umělec opustil Paříž, hrdý a šťastný z dokončené práce, dvou soch vytvořených z částí prototypu vozu DS 3 Crossback. Obrovské kusy (200 × 150 cm a každý o váze 120 kg) se liší barvou, jeden je ze surové oceli, druhý je v odstínu Modrá Millenium, který stejně jako vůz DS 3 Crossback prošel lakovnou.

Díky vystaveným fotografiím budou mít návštěvníci rovněž možnost se seznámit s tím, jak umělec pracuje, a s jednotlivými etapami vzniku obou děl věnovaným vozu DS 3 Crossback.

DS 3 CROSSBACK, ikona hi-tech stylu
Druhý model DS druhé generace, DS 3 Crossback, je ikonou hi-tech stylu, v níž se spojují  zcela nové technologie a jedinečná elegance.

DS 3 Crossback, který je určen do města i mimo něj, nabízí úžasné technologie: světlomety DS Matrix LED Vision, ukryté kliky dveří, které se automaticky vysouvají, zcela zdigitalizované místo řidiče. Avantgarda, která jde ruku v ruce s bohatou bezpečnostní výbavou, podpůrnými prvky řízení, tlumeným komfortem a bezprecedentní akustikou.

DS 3 Crossback má širokou nabídku možností personalizace včetně 10 odstínů karoserie, 10 stylů kol, 3 ostínů střechy, 5 stylů interiéru a také při příležitosti uvedení na trh limitovaná série DS 3 Crossback La Première.

Každý si může upravit DS 3 Crossback na míru – v nabídce je čalounění z tlačené kůže nebi z kůže Nappa, proplétaná tkanina nebo Alcantara®, volant obšitý ručně kůží, kovové dekorativní prvky s gilošováním s motivem „Clous de Paris“…

Vůz DS 3 Crossback, který se ve světové premiéře představil na pařížském autosalonu 2018, je možné si v showroomu DS World Paris prohlédnout až do 1. prosince.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků