10 / 3 914

DS 3 CROSSBACK - odhalení nového modelu

14.9.2018 |  Štítky: DS

Elegantní a přitažlivý vůz DS 3 CROSSBACK okouzlí zákazníky toužící po stylovém a současně dynamickém SUV. Krásně vypracovaný vzhled a nevídané proporce, 100 % spalovací i 100 % elektrická varianta. V neposlední řadě se chlubí zcela zdigitalizovaným místem řidiče.

S vozem DS 3 CROSSBACK se sen o stylovém elektromobilu stává realitou. Je to první vůz odvážného stylu, který bude od druhé poloviny roku 2019 nabízet i výkonný 100 % elektrický vůz s dojezdem 300 km, což odpovídá 450 km a možností dobít baterii na 80 % během 30 minut. Vůz si zároveň zachovává i prostornost, neboť baterie bude důmyslně zabudovaná pod platformu.

Vybaven je nejnovějším benzínovým motorem PureTech 155 k spojeným s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8. Nabídku benzínových motorů, které splňují nejnovější emisní normy Euro 6.3, doplňují dva další motory PureTech o výkonu 130 a 100 k. V nabídce budou i dva dieselové motory Euro 6.2 BlueHDi o výkonu 130 a 100 k.

Exteriér:
Může zaujmout neviditelnými okenními lištami, nebo skvěle zabudovanými klikami, které jsou dokonale začleněné do karoserie vozu. Nabízí výběr z 10 stylů kol a 10 odstínů karoserie.

Interiér:
Společnost Vám bude během jízdy zpříjemňovat zabudovaná převodovka, klávesové ovladače toggles switches a ovladač elektrické brzdy. Splňuje tak každodenní potřeby zákazníků, nabízí místo pro odložení a nabíjení telefonu, řadu odkládacích přihrádek včetně držáků na nápoje či praktickou širokou posuvnou loketní opěrku. Abyste se ve voze cítili jako doma, budete mít na výběr až z 5 stylů interiéru.

Chytré funkce, které jsou nedílnou součástí dynamického SUV
Klid během jízdy zajistí systém DS Drive Assist, který otevírá cestu k  autonomnímu řízení. DS 3 CROSSBACK se díky radaru a kameře přizpůsobí podmínkám provozu: automaticky drží vůz přesně ve zvoleném jízdním pruhu a upravuje rychlost, aby dodržel bezpečnostní vzdálenost, a to v případě nutnosti až do úplného zastavení vozu. Řidič může kdykoliv řízení převzít.

DS Park Pilot dokáže sám zaparkovat, stačí místo přejet do 30 km/hod. Řidič poté na dotykovém displeji označí, že chce zaparkovat, zda podélně, nebo svisle. A pak už mu stačí jediná věc: držet tlačítko Park a počkat, až se kouzlo spustí!

Vůz je možné odemknout a nastartovat také pomocí chytrého telefonu. Používání vozu lze delegovat na jiné osoby, aniž by jim člověk musel předávat klíč. A to vše díky funkci DS Smart Access a aplikaci MyDS realitou.  

Vysoká úroveň bezpečnosti
Nouzové brždění (Active Safety Brake), které dokáže rozeznat chodce a cyklisty, a to i v noci. Překvapit by Vás mohl počet airbagů, kterých je 8. Bezpečnost dále zajistí: asistent pro udržování vozidla v jízdním pruhu a systém rozpoznávání dopravních značek s doporučenou rychlostí.

Technologické a 100 % digitální místo řidiče
V tak vybaveném a oslňujícím voze nemůže řidič zůstat pozadu. K orientaci dopomáhá digitální přístrojový panel, v němž se spojuje digitální displej s novou grafikou a barevný Head-Up displej, ve kterém je možnost vybrat si až z 5 různých způsobů zobrazení. Nesmíme zapomenout na velký dotykový displej, který umožňuje duplikaci obsahu telefonu.

Tento nový elegantní a technologický model DS má velkou ambici stát se lídrem segmentu!

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků