10 / 3 590

Devět vozů Hyundai Tucson pro Povodí Moravy a 411 pro Lesy ČR

27.4.2017 |  Štítky: Hyundai | SUV

Společnost Hyundai vyhrála výběrové řízení Lesů ČR a dodává 420 vozů Hyundai Tucson, vyráběných ve slezských Nošovicích, Lesům ČR a Povodí Moravy.
 
Prvních 9 vozů Hyundai Tucson pro státní podnik Povodí Moravy slavnostně převzal od prezidenta HMCZ Byung Kwon Sira vedoucí kanceláře generálního ředitele PMO Jan Šmatera. Lesům ČR bude 411 vozů Hyundai Tucson dodáno v září letošního roku.
 
„Vítězství ve výběrovém řízení Lesů ČR na 420 vozů nás velice těší. Dnes předáváme naše vozy vodohospodářům Povodí Moravy a věřím, že jim budou velmi dobře sloužit v plnění každodenních pracovních povinností. Vůz Hyundai Tucson si na českém i evropském trhu vybudoval dominantní postavení a vítězství v tomto výběrovém řízení jen potvrzuje jeho kvality“ řekl Byung Kwon Sir, prezident HMCZ.
 
Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.
 
„Jakožto státní podnik dodržujeme veškerá pravidla stanovená zákonem o veřejných zakázkách. Vítáme proto účast všech firem, které o veřejné zakázky transparentně soutěží, protože tím dochází k úsporám veřejných zdrojů. Společnosti Hyundai gratulujeme a těšíme se na další spolupráci,“ dodal vedoucí kanceláře generálního ředitele PMO Jan Šmatera.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků