10 / 3 916

CUPRA odhaluje interiér koncepčního elektromobilu

22.8.2019 |  Štítky: Seat | elektromobily

CUPRA již brzy odhalí koncepční vůz, který je prvním silničním elektromobilem exkluzivní španělské značky.

CUPRA nabízí s tímto konceptem odvážnou vizi budoucnosti individuální mobility, která spočívá v nevšední kombinaci účelného designu a podmanivého charakteru opravdových sportovních vozů.

Na výrazně tvarované linie exteriéru koncepčního vozu navazuje jeho interiér. Ve velkorysém vnitřním prostoru se prolínají vytříbené materiály s vyspělou technikou. Cílem designérů bylo vytvořit interiér s dokonalou rovnováhou mezi zaměřením na řidiče a komfortem cestujících.

Kontrastní barvy v interiéru vytvářejí ve spojení se strukturálními díly z uhlíkového kompozitu a dynamickým přístupem k technologiím a designu luxusní vnitřní prostor, umocňující dojem lehkosti.

Ústředním motivem vnitřního designu je harmonie a vyváženost. Optimální pozornost je věnována jak řidiči, tak cestujícím, sportovním výkonům i praktičnosti. Koncepční vůz CUPRA přináší nové představy o tom, co může CUPRA nabídnout. Jeho charakter se může kdykoli změnit podle požadavků řidiče i cestujících.

Značka CUPRA pokračuje v upevňování svého postavení výrobce automobilů, zaměřeného na budoucnost. CUPRA vyvíjí vozidla s výjimečným charakterem, jejichž vyspělá technika vychází vstříc měnícím se požadavkům na individuální mobilitu.

Vozidla, jako je nový koncepční vůz CUPRA, dokládají pokrok značky v oblastech internacionalizace vlastní produktové řady a vývoje exkluzivních produktů, poskytujících ideální kombinaci sportovních výkonů, hospodárnosti a adaptability na náročném globálním trhu.

Nenechte si ujít digitální premiéru koncepčního vozu CUPRA, která se uskuteční 2. září.

Koncepční vůz CUPRA bude vystaven ve světové premiéře na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků