10 / 3 810

CUPRA Formentor - navržené a vyvinuté exkluzivně značkou CUPRA

26.10.2020 |  Štítky: Cupra | hybridní pohon

CUPRA Formentor osloví nové zákazníky, kteří hledají exkluzivitu, inovace, intuitivní ovládání a zážitky z dynamické jízdy.

„CUPRA Formentor vyjadřuje esenci značky a sehraje klíčovou roli na její cestě k významnému postavení na trhu. Očekáváme, že CUPRA díky tomuto modelu rozšíří svou přítomnost na mezinárodních trzích a zdvojnásobí objem prodeje,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva společnosti SEAT a značky CUPRA. „CUPRA Formentor bude společně s modelem CUPRA Leon nabízet také dva externě nabíjitelné hybridní pohony, které potvrdí, že elektrifikace a sportovní výkony patří k sobě.“

CUPRA Formentor kombinuje terénní atributy SUV se sportovním duchem hatchbacku, a přidává k tomu dynamickou eleganci kupé. CUPRA Formentor překypuje charakterem. Výrazné tvary tohoto modelu umocňují jeho rozmanité vlastnosti a vyvolávají emoce. Nižší výška ve spojení s vizuálně zvýrazněnou zádí, dlouhou kapotou a dynamickými proporcemi zesiluje sportovní charakter.

Široký výběr sedmi pohonů, včetně dvou vysokovýkonných hybridních verzí s možností vnějšího nabíjení, komplexní konektivita a nejvyspělejší bezpečnostní a komfortní systémy posouvají sportovní crossover ve stylu kupé do nové dimenze. CUPRA Formentor je prvním 100% modelem CUPRA, který se vyrábí v Martorellu. Model CUPRA Formentor bude ve své vrcholné verzi (310 k) uveden na trh v říjnu. Ostatní varianty budou následovat v roce 2021.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků